Remonty w CeSiR

Remonty w CeSiR

Zakończono kolejny etap remontowo-modernizacyjny w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce.

BUDYNEK CESIR

Podczas przerwy spowodowanej wydłużającym się lockdownem przeprowadzono istotne modernizacje w budynku CeSiR. Po pierwsze wyremontowano szatnię damską w siłowni oraz jedną z szatni przy hali sportowej. Prace obejmowały malowanie ścian, wymianę podłogi na terakotę oraz wymianę oświetlenia. Na korytarzu dolnym hali dokonano także wymiany 6 sztuk drzwi na bardziej wytrzymałe z profili aluminiowych. Po remontach wnętrza zapleczy sportowych nabrały nowych walorów estetycznych.

BASEN

W minionym miesiącu po długiej przerwie nastąpiło napełnienie niecek basenowych wodą. Aktualnie woda jest podgrzewana do temperatury 29 stopni C i uzdatniana. Kolejnymi czynnościami będzie pobranie próbek i uzyskanie pozytywnej zgody od stacji epidemiologiczno-sanitarnej na ponowne otwarcie krytej pływalni.

POKOJE NOCLEGOWE

Pandemia nie oszczędza również Działu Usług Noclegowych. Jednak dzięki znakomitemu położeniu budynku w centrum miasta i posiadaniu dużego parkingu, udało się wynająć część pokoi noclegowych na biura firmie Strabag. Pozostałe zaś wynajmowane na noclegi pracownikom ww. firmy. Ponadto w części pokoi noclegowych dokonano kilka prac remontowych. Aktualnie zakończono malowanie czterech pokoi, a w najbliższym czasie planowany jest również remont generalny ogólnodostępnych łazienek, których do tej pory nie udało się zmodernizować. Sukcesywnie odświeżane są także poszczególne pokoje noclegowe. Tak, że do sezonu letniego będziemy w pełni przygotowani, oczekując na hotelowych gości w 700 rocznicę istnienia Warki.

CeSiR Warka

Udostępnij:
← Spróbuj mu podskoczyć! Jan Sitnik rocznik 1946 Wiosna na stadionie →

Dodaj komentarz