-5.8 C
Warka
środa, 6 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeWotum zaufania i absolutorium dla Zarządu Powiatu Grójeckiego

  Wotum zaufania i absolutorium dla Zarządu Powiatu Grójeckiego

  27 lipca odbyła się sesja Rady Powiatu Grójeckiego na której radni dyskutowali m.in. o „Raporcie o stanie Powiatu w roku 2020”. Odbyło się również głosowanie nad wotum zaufania dla Zarządu oraz nad udzieleniem Zarządowi absolutorium z tytułu wykonania budżetu w roku 2020.

  Zarząd Powiatu, w składzie którego pracuje jako Członek Zarządu radny z Warki – Andrzej Zaręba otrzymał większością głosów zarówno wotum zaufania, jak i absolutorium.

  Skład Zarządu: Starosta – Krzysztof Ambroziak, Wicestarosta – Jolanta Sitarek, Członkowie Zarządu – Marzena Kołacz-Rosołowska, Paweł Siennicki i Andrzej Zaręba.

  Członkowie Zarządu Powiatu należą do większościowego Klubu Radnych „Przyjazny Powiat” w którego składzie działają również, poza Andrzejem Zarębą dwaj inni radni reprezentujący Warkę – Jan Madej i Cezary Kołodziejski.

  Starostwo Powiatowe w Grójcu

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE