-0.7 C
Warka
piątek, 3 lutego, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRPuchar Burmistrza zdobywa TOP Market

  Puchar Burmistrza zdobywa TOP Market

  18 lipca na wareckim Orliku odbył się VI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza organizowany w ramach wareckiego odpustu przez CeSiR Warka i KS Warka.

  Turniej kierowany do drużyn amatorskich corocznie cieszy się dużym zainteresowaniem. Niestety tegoroczna edycja z uwagi na dosiew trawna na boiskach stadionu musiała odbyć się na wareckim orliku, co wymusiło ograniczenie ilości startujących drużyn. Do zawodów ostatecznie stanęli: RUGBY TEAM, KS Warka Junior, KS WARKA Młodzież, TOP MARKET, KAJAKI24 i DRINK TEAM.

  Drużyny rywalizowały systemem „każdy z każdy”, a do rozegrania miały 15 czternastominutowych meczów. Standardowo za zwycięstwo zespół otrzymywał 3 pkt., za remis 1 pkt, za przegraną 0 pkt. Zdobywca największej ilości punktów sięgał po najwyższe trofeum.

  W turnieju nie brakowało zaciętych meczów, widowiskowych akcji i pięknych bramek. Drużyny niejednokrotnie toczyły ciekawe pojedynki których losy ważyły się w ostatnich minutach meczów.  Ostatecznie zwycięzca mógł być tylko jeden.  Oto klasyfikacja końcowa turnieju:

  I miejsce – TOP MARKET
  II miejsce – DRINK TEAM
  III miejsce – KAJAKI24
  IV miejsce – KS WARKA JUNIOR
  V miejsce – KS WARKA MŁODZIEŻ
  VI miejsce – RUGBY TEAM

  Gratulujemy zwycięzcą! I dziękujemy wszystkim uczestnikom za sportowe zaangażowanie i udział w zawodach. Równocześnie zapraszamy na kolejne rozgrywki i mecze.

  Organizatorem turnieju pod patronatem Burmistrza Warki byli Klub Sportowy Warka i Centrum Sportu i Rekreacji.

  CeSiR Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE