Więcej
  Strona głównaOrganizacjeStowarzyszenie W.A.R.K.A.Współpraca dla Warki - po trzecim spotkaniu

  Współpraca dla Warki – po trzecim spotkaniu

  7 sierpnia odbyło się trzecie spotkanie z cyklu  „Partnerstwo na rzecz promocji Warki”. Dziękujemy za udział i zaangażowanie. Zachęcamy jednocześnie do kolejnych spotkań i wspólnej pracy.

  Co było na spotkaniu?

  • Zapoznaliśmy się z funkcjonowaniem Lokalnych Organizacji Turystycznych oraz poznaliśmy bliżej Lokalną Organizację Turystyczną Warkocz Pilicy – prowadzenie Iwona Stefaniak.
  • Poznaliśmy przykłady partnerstw nieformalnych i różnice pomiędzy formalnymi i nieformalnymi partnerstwami – Anna Żelazowska Kosiorek.
  • Dyskutowaliśmy nad cechami charakterystycznymi dla obu form.
  • Przedstawione zostały wypracowane potrzeby/luki jako projekty, jednocześnie został zaproponowany dalszy sposób pracy nad nimi – Kuba Kwiatkowski
  • Każdy mógł zapisać się do grupy roboczej w której dalej chce pracować

  Czeka nas Wszystkich teraz bardzo ważny etap – realizacja wyłonionych 8 projektów. Nie zrobimy tego na tak szerokich spotkaniach jakie dotąd organizowaliśmy, stąd potrzeba dzielenia się zadaniami w grupach roboczych.

  Do zgłoszonych grup roboczych każdy może się zapisać. Zachęcamy!

  13-08-09-projekty-grupy-robocze

  Spotkanie odbyło się w ramach Programu – Lokalne Partnerstwa Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i lokalnie – Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE