Więcej
  Strona głównaSportFitnessWARKA FITNESS DAY - 31.08 godz. 10:00

  WARKA FITNESS DAY – 31.08 godz. 10:00

  Zapraszamy na bezpłatne zajęcia fitness pod gołym niebem, czyli pierwszy WARKA FITNESS DAY, w ramach którego odbędą się różnorodne zajęcia Fitness, które poprowadzą trenerzy Fitness Dance Cafe oraz Reebok University. WARKA FITNESS DAY będzie miał miejsce na placu przed Dworkiem na Długiej. Uczestnicy spotkania będą mogli skorzystać z fachowych porad trenerów, dowiedzieć się więcej o ofercie Klubu Fitness Dance Cafe oraz wziąć udział w licznych konkursach. W programie imprezy na pewno nie zabraknie energetyzującej BOKWY, popularnych zajęć TBC i ABT, a także Stepów i Fatburningu. Partnerem imprezy jest Reebok, Coca-Cola, Ostoja Winiary oraz Dworek na Długiej.

  Już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu na naszym Facebooku https://www.facebook.com/events/413178715462477/

  Termin: 31.08.2013; godz. 10:00 – 14:00

  Miejsce: Plac przed Dworkiem na Długiej

  REEBOK WFD

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE