1.5 C
Warka
czwartek, 1 grudnia, 2022
Więcej

  100 SEKUND W MUZEUM

  Dołącz do akcji #100SekundWMuzeum

  Muzeum im. Kazimierza w Warce zachęca do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pod hasłem #100SekundWMuzeum.

  Zapraszamy młodych miłośników do poznawania kultury i historii przez „szklane oko” obiektywu. Wystarczy odwiedzić wybrane muzeum i zabawić się w wideo reportera, rejestrując wnętrza, swój pobyt, swoje emocje, otoczenie muzeum, park, ogród itp. Konkursowy film powinien być krótki, około półtoraminutowy (umowne 100 sekund), zarejestrowany np. telefonem. Materiał wideo należy opublikować na swoich social mediach z hashtagiem #100SekundWMuzeum oraz wysłać na adres mailowy: 100SekundWMuzeum@kulturaisport.gov.pl i czekać na wyniki. Warto czekać, bo nagrody są wyjątkowe – zwycięzca otrzyma kamerę GoPro HERO8 Black, za drugie i trzecie miejsce uczestnicy otrzymają gimbale DJI OSMO Mobile 4. Dodatkowo zdobywcy pierwszego i drugiego miejsca będą mogli zaprosić swoją rodzinę, znajomych (łącznie do 10 osób) na bezpłatne zwiedzanie z przewodnikiem wybranego przez siebie muzeum. Finałem konkursu będzie film zmontowany z najlepszych konkursowych prac przedstawiający polskie muzea widziane oczami młodych ludzi. Konkurs trwa do 30 września 2021 r. Szczegóły konkursu dostępne są na stronie www.100SekundWMuzeum.gov.pl. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym ciekawym konkursie i odwiedzenia naszego Muzeum w Warce!

  Muzeum im. K. Pułaskiego w Warce
  Muzeum im. K. Pułaskiego w Warcehttps://www.muzeumpulaski.pl
  Misją Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce jest kultywowanie pamięci i ochrona materialnego dziedzictwa po polsko-amerykańskim bohaterze Kazimierzu Pułaskim, polskim wychodźstwie, szczególnie do USA oraz ochrona materialnego i duchowego dziedzictwa kulturowego ziemi grójeckiej i Warki.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE