Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejWakacyjny Dworek pełen uśmiechu!

  Wakacyjny Dworek pełen uśmiechu!

  Przed nami ostatni tydzień Lata w Dworku. Większość dzieci myśli już o nadchodzącym roku szkolnym, ale w Dworku starają się wykorzystać jak najlepiej wakacyjny czas. 9 lipca rozpoczęły się zajęcia letnie dla dzieci. Malowanie, rysowanie, robótki ręczne, zajęcia sportowe, bajki, wycieczki na mecz i koncert oraz uwielbiane przez wszystkich gry na Play Station. Od wtorku do piątku Dworek wypełniał się 30 uśmiechniętymi twarzami w wieku od 5 do 13 lat. Rodzinna atmosfera sprawiała, że dzieci czuły się swobodnie i miło na zajęciach.

  Przed nami jeszcze 3 dni Lata w Dworku. Ostatniego dnia w piątek (23 sierpnia) odbędzie się dyskoteka na którą zapraszamy wszystkie dzieci w niecodziennych strojach! Mile widziane będą księżniczki, królowie, biedroneczki, wróżki oraz wszelkie inne przebrania.

  Zapraszamy wszystkich na piknik rodzinny kończący wakacje 30 sierpnia! W tym dniu odbędzie się zakończenie Lata w Dworku oraz rozdanie upominków dla uczestników Lata w Dworku 2013.

  Zobacz galerię zdjęć TU!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE