Więcej
  Strona głównaKulturaMuzykaWeekend pełen zabawy

  Weekend pełen zabawy

  Nie wiesz gdzie spędzić weekendowy wieczór? Prezentujemy propozycje z „Kempingu Sielanka nad Pilicą” i „Przystani na Winiarach”.

  Piątek – 23 sierpnia

  KEMPING – godz. 21:05 – Zapraszamy na wieczór KARAOKE, który uświetni występ 2-ch wschodzących „Gwiazd Wareckich ” :p Szczegółów nie zdradzamy Przyjdź i przekonaj się SAM!

  PRZYSTAŃ – godz. 19:00 – Przystań na Winiarach oraz Warka Cider zapraszają na Latino CIDER Night! Najbliższy piątek spędzimy wspólnie w rytmie salsy, popijając Cider. Start 19.00, a już o godzinie 20.00 para instruktorów zaprezentuje jak ruszać biodrami przy latynoskich dźwiękach. Spróbować będzie mógł każdy, do czego serdecznie zachęcamy! Dla najbardziej aktywnych Warka Cider GRATIS!

  Sobota – 24 sierpnia

  KEMPING – godz. 20:30 – La DISCOTECA – weź znajomych i przyjdź z nimi na KEMPING, by pobawić się przy największych muzycznych hitach. U nas czeka Cię niezapomniana sobota! 🙂

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE