Więcej
  Strona głównaWiadomościPrzetarg na rewitalizację parku przy Muzeum Pułaskiego

  Przetarg na rewitalizację parku przy Muzeum Pułaskiego

  Już wkrótce park Pułaskich znajdujący się przy Muzeum imienia Kazimierza Pułaskiego w Warce będzie lśnił.  Wszystko to za sprawą przetargu ogłoszonego przez muzeum na rewitalizację tego kompleksu zieleni.

  Projekt zakłada przywrócenie zabytkowej formy parku dzięki odpowiedniemu zagospodarowaniu drzewostanów. Prace projektowe mają odsłonić dawne wnętrza parku, widoki ze skarpy a także wyeksponować pozostałe części parku Pułaskich.  Rewitalizacji ma ulec także ogrodzenie parku przez wykonanie bram wjazdowych, nawierzchni alej spacerowych, dróg dojazdowych oraz wykonanie ścieżki edukacyjno-przyrodniczej. Ponadto prace obejmą także oświetlenie, system nawadniania oraz obiekty inżynieryjne i małą architekturę.

  Termin składania ofert upływa z dniem 29 sierpnia.  Z kolei park Pułaskich ma być gotowy z końcem lipca 2014 roku.

  Rewitalizacja zabytkowego parku jest częścią projektu „Rewitalizacja zespołu pałacowo-parkowego w Warce”

  Więcej informacji na temat projektu i samego przetargu znajduje się na stronie biuletynu informacji publicznej powiatu grójeckiego:
  http://www.bipgrojec.pl/index.php?cmd=zawartosc&opt=pokaz&id=13223

   

  info: Muzeum

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE