-0.4 C
Warka
piątek, 27 stycznia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeZłote Gody naszych mieszkańców!

  Złote Gody naszych mieszkańców!

  Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, jednak „Złote Gody” to jubileusz niezwykły, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku. 

  Uroczyste spotkanie z Jubilatami z Miasta i Gminy Warka odbyło się 28 września 2021 r. w sali ślubów w Urzędzie Miejskim w Warce.  Gości przywitała Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anna Wojciechowska, zaś życzenia Szanownym Jubilatom oraz słowa uznania, podziękowania za piękny przykład dla młodszych pokoleń przekazał Burmistrz Warki Dariusz Gizka.

  Jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego należy do uroczystości, w których uczestniczymy z wielkim wzruszeniem. Jest to również okazja do odznaczenia par Medalem przyznawanym przez Prezydenta RP doceniając zgodność pożycia małżeńskiego, trud pracy i wyrzeczeń dla dobra złożonej obietnicy.

  W uroczystości brały udział następujące pary:

  1. Władysława i Wiesław Bobrowscy
  2. Maria i Szczepan Chajęccy
  3. Zdzisława i Jerzy Domańscy
  4. Teresa i Ryszard Kalemba
  5. Krystyna i Jan Kilińscy
  6. Krystyna i Andrzej Mączka
  7. Wacława i Władysław Natora
  8. Jadwiga i Ryszard Okrasa
  9. Zofia i Marian Piekarniak
  10. Elżbieta i Wacław Piekarniak
  11. Jadwiga i Andrzej Stola
  12. Danuta i Eugeniusz Stefaniak
  13. Barbara i Tadeusza Skoczek – obchodzący 60-lecie pożycia małżeńskiego.

  Drodzy Jubilaci gratulujemy tak długiego, zgodnego i szczęśliwego pożycia małżeńskiego, życzymy Wam by wasza miłość trwała przez wiele szczęśliwych i pogodnych lat. A Jubileusz Złotych Godów niech nie będzie tylko okazją do pięknych wspomnień, ale również do pogodnego spojrzenia w przyszłość.

  Urząd Miejski w Warce

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE