0.5 C
Warka
niedziela, 4 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeWarecka „Dwójka” świętowała 700-lecie Warki

  Warecka „Dwójka” świętowała 700-lecie Warki

  8 października w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. Kazimierza Pułaskiego w Warce zorganizowała szereg działań związanych z 700-leciem naszego miasta. Były to liczne konkursy, spotkania z ciekawymi ludźmi związanymi z Warką, ekspozycje prac plastycznych, przybliżenie najmłodszym legend dotyczących historii miasta, wspólne śpiewanie piosenek o Warce. Wszystkie aktywności sprawiły, że każdy uczestnik lepiej poznał miejsce w którym żyje. Z pewnością najbardziej spektakularnym działaniem zorganizowanym przez społeczność szkolną był projekt muzyczny – wspólny taniec, którego finałem był napis utworzony przez 700 uczniów placówki – „Warka 700”.

  Nasza szkoła i jej absolwenci są częścią historii Warki, dlatego całym sercem angażujemy się obchody 700-lecia jej istnienia.

  PSP nr 2

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE