7.3 C
Warka
niedziela, 2 kwietnia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejPodwieczorek Literacki z Dorianem Zawadzkim

  Podwieczorek Literacki z Dorianem Zawadzkim

  Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. księdza Marcelego Ciemniewskiego oraz Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” w Warce zapraszają w piątek 26 listopada o godz. 17:00 na spotkanie autorskie z pisarzem pochodzącym z Warki Dorianem Zawadzkim, autorem książek „Selekcjoner”, „Kobieta w masce”, „Napisz mi jak zabić”. Będzie to pierwsze spotkanie z cyklu „Podwieczorki Literackie” podczas których chcemy promować i przedstawiać autorów związanych z Warką i regionem. „Cudze chwalicie, swego nie znacie!” – jak powiadał Stanisław Jachowicz.

  Dorian Zawadzki urodził się w 1985 roku na Mazowszu, z wyboru mieszkaniec Śląska. Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie (obecnie Akademia Finansów i Biznesu Vistula). Zagorzały kinoman i meloman. Kiedy nie pracuje nad powieścią, dokłada wszelkich starań żeby przeczytać wszystkie interesujące go książki… choć dobrze wie, że mu się nie uda. Obecnie pracuje nad kolejną powieścią.

  26 listopada 2021 godz. 17.00 – Sala Imprez Centrum Sportu i Rekreacji w Warce (ul. Warszawska 45) – wstęp wolny.

  Na miejscu będzie możliwość zakupić książki autora, oczywiście… z autografem.

  Uczestnicy spotkania zobowiązani są do przestrzegania zasad bezpieczeństwa sanitarnego oraz zabezpieczenia się w środki ochrony osobistej.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE