Więcej
  Strona głównaSportFitnessFitness na świeżym powietrzu

  Fitness na świeżym powietrzu

  Już w tą sobotę o godz. 10:00 w samym centrum Warki przed Dworkiem na Długiej odbędą się otwarte zajęcia fitness zorganizowane w ramach Warka Fitness Day. Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Warce.  Zapraszamy wszystkich mieszkańców Warki, młodych i starszych, dzieci, kobiety oraz mężczyzn. Zajęcia są dedykowane wszystkim, którzy preferują aktywny tryb życia. Podczas 4 godzin ćwiczeń uczestnicy zapoznają się z różnymi odmianami fitnessu. Dowiedzą się co oznaczają skróty ABT, TBC czy Fat Burning oraz w praktyce spróbują każdego z rodzajów fitnessu.  Dodatkowo organizatorzy przewidzieli dla uczestników eventu niespodzianki, a wśród nich gadżety marki Reebok, który został oficjalnym partnerem imprezy. Podczas spotkania będzie okazja aby bezpośrednio porozmawiać z instruktorami fitness, skonsultować się z Dietetykiem, poznać ofertę wareckiego klubu fitness, a nawet wykupić karnet i zapisać się na wybrane zajęcia.

  Organizatorem imprezy jest Fitness Dance Cafe. Partnerem strategicznym Ostoja Winiary, partnerami biznesowymi Reebok i Coca-Cola, a partnerem samorządowym gminna jednostka kultury –  Dworek na Długiej. 

   REEBOK WFD

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE