Więcej
  Strona głównaSportFitnessFitness na świeżym powietrzu

  Fitness na świeżym powietrzu

  Już w tą sobotę o godz. 10:00 w samym centrum Warki przed Dworkiem na Długiej odbędą się otwarte zajęcia fitness zorganizowane w ramach Warka Fitness Day. Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Warce.  Zapraszamy wszystkich mieszkańców Warki, młodych i starszych, dzieci, kobiety oraz mężczyzn. Zajęcia są dedykowane wszystkim, którzy preferują aktywny tryb życia. Podczas 4 godzin ćwiczeń uczestnicy zapoznają się z różnymi odmianami fitnessu. Dowiedzą się co oznaczają skróty ABT, TBC czy Fat Burning oraz w praktyce spróbują każdego z rodzajów fitnessu.  Dodatkowo organizatorzy przewidzieli dla uczestników eventu niespodzianki, a wśród nich gadżety marki Reebok, który został oficjalnym partnerem imprezy. Podczas spotkania będzie okazja aby bezpośrednio porozmawiać z instruktorami fitness, skonsultować się z Dietetykiem, poznać ofertę wareckiego klubu fitness, a nawet wykupić karnet i zapisać się na wybrane zajęcia.

  Organizatorem imprezy jest Fitness Dance Cafe. Partnerem strategicznym Ostoja Winiary, partnerami biznesowymi Reebok i Coca-Cola, a partnerem samorządowym gminna jednostka kultury –  Dworek na Długiej. 

   REEBOK WFD

   

  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE