Więcej
  Strona głównaKulturaKinoMillerowie w grójeckim kinie

  Millerowie w grójeckim kinie

  Grójeckie kino zaprasza w piątek i niedzielę (30.08 i 1.09) na film „Millerowie”.

  David Burke jest pomniejszym dealerem marihuany, który sprzedaje swój towar między innymi kucharzom i paniom domu, ale nigdy dzieciom — nie pozwala mu na to sumienie. Co w jego życiu może więc pójść nie tak? Wiele rzeczy. Choć David z oczywistych powodów stara się nie rzucać w oczy, życie w brutalny sposób pokazuje mu, że za każdy dobry uczynek czeka go kara. Kiedy próbuje pomóc mieszkającym w sąsiedztwie nastolatkom, zostaje napadnięty przez trójkę bezdomnych punków. Kradną oni jego zapas narkotyków i pieniądze, przez co David staje się poważnym dłużnikiem swojego dostawcy, Brada.

  Aby spłacić dług — i nie doznać uszczerbku na zdrowiu — David musi wspiąć się na wyżyny swoich umiejętnoci i przeszmuglować dla Brada dużą dostawę narkotyków z Meksyku. David nakłania do pomocy swoich sąsiadów: cyniczną striptizerkę Rose, niedoszłego klienta Kenny’ego oraz sprytną nastolatkęCasey, a następnie opracowuje razem z nimi plan idealny. Zaraz potem „Millerowie”, czyli David, jego fałszywa żona i dwoje przyszywanych dzieciaków przekraczają południową granicę USA w wielkim lśniącym kamperze, by spędzić tam święto 4 lipca. Weekend na pewno nie będzie należał do najspokojniejszych….

  30 sierpnia 2013 r. (piątek), godz. 17.00 i 21.00

  01 września 2013 r. (niedziela), godz. 15.00 i 19.00

  bilety: 12 zł – ulgowy, 15 zł – normalny

  Millerowie - plakat

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE