Więcej
  Strona głównaSportFitnessEksplozja endorfin w centrum miasta

  Eksplozja endorfin w centrum miasta

  W sobotnie przedpołudnie skwer przed Dworkiem na Długiej został zapełniony przez entuzjastów zdrowego trybu życia, aktywności fizycznej oraz sportu. Wspólnym mianownikiem, który sprawił, że zwolennicy tych różnych odmian wysiłku i zdrowia stawili się w jednym miejscu był fitness. Za całym tym przedsięwzięciem stał warecki klub Fitness Dance Cafe, który zainicjował pionierskie wydarzenie popularyzujące sport i fitness w gminie Warka.

  Warka Fitness Day, gdyż taką nazwę nosiło to przedsięwzięcie, to wydarzenie zorganizowane przez klub Fitness Dance Cafe w połączeniu z partnerami imprezy, czyli Ostoją Winiary, Dworkiem na Długiej oraz Reebokiem i Coca-Colą.  Osoby przybywające pod tętniący życiem i emanujący pozytywną energią plac przez dworkiem miały okazję na własne oczy zobaczyć pokazy najróżniejszych odmian fitnessu, a także mogły bezpłatnie uczestniczyć w otwartych treningach. W szerokiej gamie ćwiczeń znalazły się treningi bokwy, fat burning, ABT oraz TBC.  Ponadto zwolennicy tych rodzajów fitnessu mogli dowiedzieć się, w jaki sposób poszczególne ćwiczenia wpływają na rozwój wybranych partii mięśni, oraz jaki wpływ mają one na proces przemiany materii. Trenerzy klubu Fitness Dance Cafe oraz Reebok University, którzy prowadzili otwarte treningi, skutecznie  przekonali uczestników pierwszego wareckiego dnia fitness, że ta odmiana sportu jest nie tylko  kształtowaniem sylwetki, lecz także sprawdzoną recepturą na dzienną dawkę dobrej energii i pozytywnego samopoczucia.
  Ponadto prócz tych nieodłącznych elementów fitnessu, osoby odwiedzające w to sobotnie przedpołudnie skwer przed Dworkiem na Długiej mogły poznać ofertę klubu Fitness Dance Cafe, a także zasmakować zdrowych i smacznych produktów spożywczych.
  Urozmaiceniem pierwszej odsłony wareckiego dnia fitness były konkursy, w których to wiedza o klubie Fitness Dance Cafe wymieniana była na sportowe gadżety ufundowane przez biznesowego partnera imprezy, czyli firmę Reebok.

  Zważając na dużą frekwencję podczas pierwszego miejskiego dnia fitnessu można stwierdzić, że Warka nie jest już tylko miastem piwa, lecz także sportu. Radość i satysfakcja płynąca z twarzy osób uczestniczących w otwartych treningach jest jednoznaczną rekomendacją skuteczności tej odmiany aktywności fizycznej. A jeżeli do sobotniego obrazka skweru przed Dworkiem na Długiej  dodamy motto Fitness Dance Cafe, które brzmi: poczuj moc endorfin, stwierdzimy, że podczas  Warka Fitness Day doszło do prawdziwej eksplozji endorfin w centrum miasta.

  Wykonanie zdjęć: Wiktoria Szeląg http://www.facebook.com/pages/WXA-PHOTOGRAPHY-OFFICIAL/101101036668824

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE