-0.4 C
Warka
piątek, 27 stycznia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejZagraj z WOŚP – ustaw puszkę w miejscu swojej pracy!

  Zagraj z WOŚP – ustaw puszkę w miejscu swojej pracy!

  Chcesz grać z WOŚP już dziś? Jest taka szansa! 30 stycznia odbędzie się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem będziemy zbierać fundusze „dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”.

  Fundusze będą zbierane przez wolontariuszy w dniu finału, oraz na aukcjach. W aktywną pomoc mogą włączyć się także małe przedsiębiorstwa (np. sklepy, punkty usługowe, lokale gastronomiczne itp.) ustawiając w godzinach swojego funkcjonowania tzw. „Skarbonę Stacjonarną WOŚP”. Skarbona, to nic innego jak po prostu puszka WOŚP – mogąca zrobić wiele dobrego. Może być ona ustawiona w danym punkcie już od teraz do 30 stycznia 2022 r. włącznie.

  Każda skarbona będzie potrzebowała swojego „opiekuna”, którego zadaniem będzie nadzór nad puszką podczas zbiórki oraz rozliczenie jej w Sztabie WOŚP w Warce w dniu finału najpóźniej do godz. 18.

  Każdy podmiot, który zdecyduje się wziąć pod opiekę skarbonę i zbierać fundusze na rzecz WOŚP już przed wielkim finałem otrzyma puszkę, certyfikat oraz plakat, który będzie informował o obecności puszki w danym miejscu.

  Chciałbyś zarejestrować skarbonę w swoim miejscu pracy?

  – wejdź na stronę https://iwolontariusz.wosp.org.pl/

  – załóż konto, bądź zaloguj się jeśli już je posiadasz

  – kliknij w zakładkę na górze strony „dla firm/wydarzeń”

  – załóż sztabową puszkę stacjonarną (możesz zbierać stacjonarnie, ale także online)

  – przejdź przez kolejne kroki rejestracji, kiedy dotrzesz do miejsca wyboru sztabu wybierz z listy sztab w Warce

  – potwierdź założenie skarbony i poczekaj na akceptację i informację z naszego sztabu o przygotowanej specjalnie dla Ciebie puszce

   

  Masz pytanie? Czekamy na twój kontakt:

  wosp.warka@gmail.com

  48 667 22 70

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE