Więcej
  Strona głównaBlogi1 lutego zawita do Warki kino objazdowe

  1 lutego zawita do Warki kino objazdowe

  1 lutego do Sali OSP w Warce po raz kolejny zawita profesjonalne kino z najnowszymi propozycjami filmowymi. Wypad do kina może okazać się fantastyczną atrakcją w czasie ferii zimowych. Na ekranie będzie można zobaczyć takie filmy jak: „Sing 2”, „Spider-Man: Bez drogi do domu” oraz „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4”.

  Bilety na seanse to jedynie 16 zł (ulgowe) i 18 zł (normalny). Aby kupić bilet KLIKNIJ TUTAJ.

  Poniżej znajduje się harmonogram projekcji:

  10:45 – Sing 2

  12:50 – Spider-Man: Bez drogi do domu

  15:30 – Sing 2

  17:35 – Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4

  19:30 – Spider-Man: Bez drogi do domu

  „Sing 2”

  Animowany, familijny, komedia, Dubbing PL, ograniczenia wiekowe: BO, cena biletu: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 110 minut, zwiastun:

  https://youtu.be/McDrxYQ3qqU

  Opis:

  Przebojowa, animowana komedia „Sing 2” powróci z wielkimi marzeniami i spektakularnymi hitami.

  Miś koala – Buster Moon i gwiazdorska obsada jego teatru pragną wystąpić na olśniewającej, wspaniałej i  ekstrawaganckiej scenie. Jest tylko jeden haczyk: najpierw muszą przekonać najbardziej samotną gwiazdę rocka na świecie (głosu użycza legenda muzyki-Bono, debiut w animacji), aby do nich dołączyła.

  Buster (zdobywca Oscara® Matthew McConaughey) i jego ekipa zmienili teatr New Moon we wspaniałe miejsce, ale Buster chciałby, aby nowy spektakl zadebiutował na scenie tearu Crystal w olśniewającym mieście Redshore.

  Ale bez koneksji, Buster i jego ekipa-w tym świnka Rosita (głos zdobywczyni Oscara ® Reese Witherspoon), jeżozwierzyca Ash (Scarlett Johansson), goryl Johnny (Taron Egerton) i nieśmiała słonica Meena (Tori Kelly) i oczywiście niezwyły Gunter (Nick Kroll) muszą zwrócić uwagę światowej sławy agencji-Crystal Entertainment, prowadzonej przez bezwzględnego wilka – Jimmy’ego Crystala (Bobby Cannavale). W desperackiej próbie zwrócenia uwagi Pana Crystala, Gunter wpada na pomysł i obiecuje, że w ich nowym spektaklu wystąpi legenda rocka-lew, Clay (Bono). Oczywiście pomysł podoba się Busterowi.

  Problem w tym, że Clay po stracie żony od ponad dekady zamknął się z dala od świata i nikt go nie widział. Buster wyrusza na poszukiwanie lwa i przekonania go do powrotu na scenę. Marzenie Bustera o wielkim sukcesie staje się jednocześnie emocjonalnym przypomnieniem mocy muzyki, która leczy nawet najbardziej złamane serce.

   

  „Spider-Man: Bez drogi do domu”

  Akcja, science-fiction, Dubbing PL, ograniczenia wiekowe: 13+, cena biletu: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 148 minut, zwiastun: https://youtu.be/73-v4Uz24sk

  Opis:

  Największy hit 2021 roku! Do zdetronizowania ostatnich przygód Jamesa Bonda potrzebował niecałych dwóch tygodni. Prawie pół miliona widzów w Polskich kinach w ciągu trzech dni, ponad miliard dolarów wpływów w kinach na całym świecie. Ten film po prostu trzeba zobaczyć!

  Po raz pierwszy w historii tożsamość Spider-Mana, naszego superbohatera z sąsiedztwa, zostaje ujawniona. Nie może już spełniać swoich superbohaterskich obowiązków i jednocześnie prowadzić normalnego życia. Dodatkowo naraża na niebezpieczeństwo tych, na których mu najbardziej zależy.

  Spidey prosi doktora Strange’a o pomoc. Zaklęcie Strange’a sprawia wyrwę w ich świecie, przez którą dostają się najpotężniejsi złoczyńcy, którzy kiedykolwiek walczyli ze Spider-Manem w każdym uniwersum.

  Peter musi podjąć najważniejsze wyzwanie, które na zawsze zmieni nie tylko jego przyszłość ale również przyszłość multiwersum.

   

   „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”

  Komedia, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 13+, cena biletu: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora), czas trwania: 96 minut, zwiastun: https://youtu.be/EdnpGTXKUKw

   Opis:

  Kontynuacja kultowej komedii, którą pokochały miliony Polek i Polaków!

  Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy nieoczekiwana wizyta… A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata…

   

  Do kina zaprasza lokalny oddział BNP PARIBAS. Partnerami są: OSP Warka i „Dworek na Długiej”.

  Informacje dotyczące bezpieczeństwa: Zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami rządu bilety będą sprzedawane na 30% miejsc na sali, pozostałe 70% biletów dostępne będzie dla osób posiadających Unijny Certyfikat Covid.

  Bądźmy bezpieczni i cieszmy się wspólnie z magii kina w Waszym mieście.

  Informacje dotyczące bezpieczeństwa w trakcie pandemii Covid-19:

  https://idedokina.pl/bezpieczenstwo

  Ważne! W związku z ograniczeniem widowni na salach kinowych, nie prowadzimy rezerwacji telefonicznej biletów.

  Zalecamy zakup biletów online i płatności bezdotykowych.

  Kasa Kina otwiera się 60 min przed startem pierwszego seansu.

   

   

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE