-4.5 C
Warka
sobota, 2 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaOrganizacjeKS WarkaCzy Prima Auto Warka wygra Warecką Ligę Halową?

  Czy Prima Auto Warka wygra Warecką Ligę Halową?

  Zespoły rywalizujące w Wareckiej Lidze Halowej toczą zacięte zmagania. Zawodnik z ekipy Prima Auto Warka, Bartłomiej Jałocha podkreśla, że poziom turnieju z roku na rok jest wyższy. – W rundzie rewanżowej czekają nas spore emocje – zaznacza Jałocha.

  Kiedyś drużyna Prima Auto Warka wygrała halowe zmagania i zdobyła Superpuchar. Jak będzie w obecnej edycji? – W porównaniu z poprzednimi latami, to moja drużyna zajmuje słabsze miejsce. Rywale się nie poddają i chcą nas pokonać. My zamierzamy dogonić czołowe zespoły. Te zawody są bardzo ciekawe – mówi Bartłomiej Jałocha.

  Nasz rozmówca doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co jest głównym atutem jego drużyny. – W naszych szeregach panuje dobra atmosfera. Jesteśmy mocni – przyznaje Jałocha. Podkreśla także, że wiele zależy od tego,w jakich składach występują poszczególne ekipy. – My w każdej edycji turnieju zajmujemy pozycję na podium – kończy Jałocha.

  MARCIN KAŹMIERSKI

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE