Strona głównaOrganizacjeKS WarkaCzy Prima Auto Warka wygra Warecką Ligę Halową?

Czy Prima Auto Warka wygra Warecką Ligę Halową?

Zespoły rywalizujące w Wareckiej Lidze Halowej toczą zacięte zmagania. Zawodnik z ekipy Prima Auto Warka, Bartłomiej Jałocha podkreśla, że poziom turnieju z roku na rok jest wyższy. – W rundzie rewanżowej czekają nas spore emocje – zaznacza Jałocha.

Kiedyś drużyna Prima Auto Warka wygrała halowe zmagania i zdobyła Superpuchar. Jak będzie w obecnej edycji? – W porównaniu z poprzednimi latami, to moja drużyna zajmuje słabsze miejsce. Rywale się nie poddają i chcą nas pokonać. My zamierzamy dogonić czołowe zespoły. Te zawody są bardzo ciekawe – mówi Bartłomiej Jałocha.

Nasz rozmówca doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co jest głównym atutem jego drużyny. – W naszych szeregach panuje dobra atmosfera. Jesteśmy mocni – przyznaje Jałocha. Podkreśla także, że wiele zależy od tego,w jakich składach występują poszczególne ekipy. – My w każdej edycji turnieju zajmujemy pozycję na podium – kończy Jałocha.

MARCIN KAŹMIERSKI

Redakcja Warka24.pl
Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE