1.4 C
Warka
środa, 30 listopada, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeOpowieść wigilijna w Bajkowym Statku

  Opowieść wigilijna w Bajkowym Statku

  17 grudnia 2021 r., w Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Warce miało miejsce uroczyste wydarzenie. Dzieci 5-letnie przedstawiły jasełkowy spektakl pt. „Opowieść wigilijna”. Przepiękny występ wprowadził wszystkich w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

  Świąteczny nastrój podkreślały niecodzienne stroje i bożonarodzeniowa dekoracja. Mali artyści z dużym zaangażowaniem prezentowali umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne; wygłaszając z wielkim przejęciem swoje role i z radością śpiewając kolędy i pastorałki.  Pojawiły się również partie solowe, które wywołały wiele wzruszeń. A układy taneczne  w wykonaniu dzieci wzbudziły zachwyt oglądających.

  Na koniec spektaklu dzieci przy blasku lampionów, zaśpiewały kolędę „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, podkreślając wymownie piękno i magię Świąt Bożego Narodzenia. Przedstawienie jasełkowe w wykonaniu starszaków wprowadziło całą społeczność przedszkolną w świąteczny i magiczny czas. Mali aktorzy spisali się na medal.

  Serdecznie dziękujemy rodzicom naszych małych artystów za zaangażowanie w przygotowanie efektownych kostiumów.

  Przedszkole Samorządowe nr 1 w Warce – Ewa Szyszka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE