Więcej
  Strona głównaBlogiFerie w Warce 2022 - Olimpiada Zimowa

  Ferie w Warce 2022 – Olimpiada Zimowa

  Ferie zimowe coraz bliżej! Jeszcze tylko kilka dni nauki szkolnej i inicjatywę organizacji czasu dla dzieci przejmą wareckie instytucje: Dworek na Długiej, Centrum Sportu i Rekreacji, Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna oraz Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego.

  W trakcie trwania ferii rozpoczynają się Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie, dlatego organizatorzy Ferii w Warce postanowili przygotować zajęcia związane z tym wydarzeniem. Dzieci będą mogły poznać zwyczaje, zasady oraz zimowe sporty olimpijskie. W harmonogramie zajęć nie zabraknie turniejów, zabaw kulturalnych i sportowych, warsztatów plastycznych, a także zabaw na basenie.

  Od poniedziałku do piątku w godzinach 12-14 zapraszamy dzieci z roczników 2011-2015 do udziału w zajęciach. W planie znajdują się m.in. animacje, warsztaty plastyczne, sportowe zmagania, wyjazd do teatru i na lodowisko, wspólne czytanie książek, zabawy na basenie oraz interaktywne rozmowy edukacyjne i rozmowy o bezpieczeństwie. Nie zabraknie również wielu zabaw i zawodów. Te atrakcje na pewno wywołają uśmiech na twarzy niejednego dziecka! Obowiązkowe jest obuwie zmienne, wygodne ubranie i dobry humor!

  Aby wziąć udział w zajęciach należy zapisać się na zajęcia i dostarczyć do Dworku na Długiej wypełnioną deklarację uczestnictwa. Zapisy odbywają się wyłącznie telefonicznie w Dworku na Długiej pod numerem telefonu +48 667 22 70. Zapisy na zajęcia ruszają 24 stycznia o godz. 9:00.

  UWAGA! Wybór zajęć powinien zostać przemyślany, ponieważ łącznie jedno dziecko będzie mogło wziąć udział w maksymalnie 3 różnych zajęciach.

  Zapraszamy!

  REGULAMIN FERII W WARCE 2022

  Deklaracja uczestnictwa w feriach DO POBRANIA lub do odbioru w „Dworku na Długiej”.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE