0.3 C
Warka
sobota, 10 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeSympatyczne Pierwszaki z Ostrołęki

  Sympatyczne Pierwszaki z Ostrołęki

  W grudniu 2021 r. pierwszaki zostały zaproszone do udziału w plebiscycie Echa Dnia na najsympatyczniejszą  klasę I. Z wielką ochotą i radością przystąpiliśmy do udziału w rywalizacji. Zaczęło się głosowanie. Dzięki ogromnej mobilizacji rodziców, dziadków, nauczycieli i kolegów udało się nam zwyciężyć w powiecie grójeckim. Zdobyliśmy tytuł Najsympatyczniejszych Pierwszaków w akcji „Pierwszaki 2021/2022 – zdrowo i bezpiecznie do szkoły”.

  Chcemy podziękować wszystkim tym, którzy na nas głosowali. To dzięki Wam udało się wygrać w powiecie grójeckim.  Dziękujemy za zaufanie.

  Ta wygrana, to dla naszych małych uczniów ogromne wyróżnienie i przeżycie, a także pamiątka na całe życie.

  Do klasy I uczęszcza 9 dzieci: Alicja, Blanka, Wojciech, Filip, Julia, Konrad, Aleksandra, Julia i Wojciech. Uczniowie bardzo zgodnie współpracują, nie sprawiają wychowawcy kłopotów, są radosne i pełne pomysłów. Chętnie biorą udział w konkursach szkolnych i tych organizowanych na terenie gminy. Chętnie zdobywają nowe wiadomości, są ciekawi świata. Myślę, że zasłużyli na to wyróżnienie. W ramach nagrody uczniowie otrzymali drobne upominki, pamiątkowy dyplom i bilety do JuraParku w Bałtowie. Będziemy mogli tam skorzystać z następujących atrakcji: JuraPark. Muzeum Jurajskie, Prehistoryczne Oceanarium, Zwierzyniec, Polska w miniaturze, Sabatówka, Park Rozrywki, Rollercoaster, Kino Emocji Cinema 5D.

  Wychowawca klasy I – Jolanta Sikorowska

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE