0.9 C
Warka
środa, 30 listopada, 2022
Więcej
  Strona głównaBlogiJarmark Wielkanocny na wareckim Rynku

  Jarmark Wielkanocny na wareckim Rynku

  10 kwietnia (Niedziela Palmowa) w godzinach 10 – 15 Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” zaprasza na warecki rynek na Jarmark Wielkanocny.

  Tradycyjnie już odbędzie się Kiermasz Charytatywny, na którym swoje produkty zaprezentują różne grupy i organizacje. Podczas kiermaszu będzie można nabyć rękodzieło, które ozdobi nasz dom podczas Świąt Wielkiej Nocy, a także zakupić ciasta czy przetwory. W programie Jarmarku nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, m.in gra terenowa „W poszukiwaniu znikających pisanek”, warsztaty i zabawy pisankowe oraz wspólne malowanie wielkiej pisanki.

  Ważnym elementem wydarzenia będzie śniadanie, które zostanie przygotowane przez kucharki z Ukrainy. Będziemy mogli skosztować tradycyjnych potraw naszych sąsiadów. Dochód ze sprzedaży potrwa zostanie przeznaczony na pomoc Ukrainie.

  Tego dnia odbędzie się także głosowanie na najpiękniejszą Palmę Wielkanocną, po którym nastąpi ogłoszenie wyników.

  Zapraszamy wszystkich do udziału w wydarzeniu.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE