1.7 C
Warka
sobota, 26 listopada, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucje„Niech żyje bal”! w LO Warka...

  „Niech żyje bal”! w LO Warka…

  Styczniowy, zimowy wieczór, a właściwie noc 15 stycznia 2022 roku dla maturzystów Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Wysockiego w Warce była wyjątkowa. O godzinie 19:00 w „Pałacu pod dębami” w Nowej Woli po uroczystym powitaniu maturzystów wraz z osobami towarzyszącymi, rodziców, zaproszonych gości oraz nauczycieli przez Dyrektor Szkoły Ewę Karkowską, zabrzmiały pierwsze dźwięki poloneza, a młodzież wspaniałym korowodem rozpoczęła Bal Studniówkowy.

  Przybyli na uroczystość bliscy uczniów nie kryli wzruszenia, radości i dumy patrząc na pięknie prezentującą się młodzież, a oni poważni, skupieni i skoncentrowani wykonywali kolejne figury.

  Tegoroczny bal swoją obecnością zaszczycili: Starosta Powiatu Grójeckiego Krzysztof Ambroziak, Radni Powiatu Grójeckiego – Andrzej Zaręba oraz Jan Madej, zastępca Burmistrza Warki Teresa Knyzio, Dyrektor Zespołu Szkół w Warce Anna Górnicka wraz z delegacją maturzystów, proboszcz parafii pw. Świętego Mikołaja Biskupa w Warce ksiądz Paweł Witkowski.

  Była to noc pełna wzruszeń, malownicze miejsce, piękne kreacje, błysk w oku i uśmiech. Wyjątkowość tego wieczoru podkreśliła Pani Dyrektor, kierując wiele pięknych słów do maturzystów. Życzyła, aby spełnimy się ich wszystkie marzenia, a czekający za 100 dni najważniejszy w życiu egzamin – matura, zakończył się sukcesem. Przemawiający goście życzyli młodzieży powodzenia na maturze, realizacji wszystkich „dorosłych” planów, zachowania młodzieńczego zapału i piękna, a na ten wieczór szampańskiej zabawy i wspaniałych wspomnień. Podczas uroczystych przemówień nie zabrakło również podziękowań składanych w stronę Dyrekcji, Wychowawczyń, Nauczycieli i Rodziców.

  Pyszne jedzenie, dobra zabawa i wyśmienite humory sprawiły, że zabawa trwała do białego rana. Wspomnienia tej nocy na długo pozostaną w pamięci tegorocznych maturzystów, którzy za symboliczne 100 dni zmierzą się z arkuszami maturalnymi. Już dziś życzymy im powodzenia i sukcesu, cytując słowa Pana Starosty „Życzymy Wam, Drodzy Maturzyści, abyście realizowali wszystkie swoje marzenia i cele, aby to, co trudne przychodziło Wam z łatwością, a to, co niewykonalne było dla Was jedynie drobną przeszkodą na drodze dochodzenia do sukcesu.”

  LO Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE