-4.8 C
Warka
piątek, 1 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaKulturaMuzykaProjekt X na "Przystani"

  Projekt X na „Przystani”

  Przystań na Winiarach zaprasza w piątek 6 wrześnie na niepowtarzalny PROJEKT X.

  ProjektX

  PRZYSTAŃ NA WINIARACH PREZENTUJE!!

  IMPREZA PD HASŁEM PROJECT-X TAKA SYTUACJA!!!

  PO RAZ PIERWSZY W TYM MIEJSCU W TEJ CZĘŚCI POLSKI!!!

  PO RAZ KOLEJNY NAJLEPSZA IMPREZA!!!

  DATA: 06.09.2013 PIĄTEK
  START: 19:00
  MIEJSCE: PRZYSTAŃ NA WINIARACH UL. SPACEROWA 05-660 WARKA
  BILETY: FREE
  REZERWACJE: 608 200 593
  IMPREZA TYLKO DLA ODWAŻNYCH!!! 🙂

  Już 6 WRZEŚNIA w dobrze znanym dla Wszystkich Imprezowiczów MIEJSCU – PRZYSTAŃ NA WINIARACH nakręcamy najgłośniejsza i najlepszą imprezę w okolicy! Przeżyjecie niezapomniane chwile! Emocje sięgną zenitu! „Projekt X TAKA SYTUACJA” to idealna impreza dla każdego młodego człowieka!

  Zapraszamy każdego, kto potrafi bawić się z klasą. Gwarantujemy zabawę do białego rana i wyjątkowe chwile, które będziecie wspominać przez długi czas. Wy zadbajcie jedynie o doborowe towarzystwo zaszczycając nas swoją obecnością. Przygotujcie się także na moc niespodzianek!!!

  DJ MAXX – MISTRZ POLSKI DJ’ÓW 2011… CZŁOWIEK POTRAFIĄCY STWORZYĆ NIESAMOWITY KLIMAT MUZYCZNY…POTRAFIĄCY PRZEPLATAĆ ZE SOBĄ KAŻDY RODZAJ MUZYKI TWORZĄC NAPRAWDĘ CIEKAWE BRZMIENIA… DOSKONALE WYCZUWA PUBLIKĘ W KAŻDYM MIEJSCU! ALE O TYM PRZEKONACIE SIĘ SAMI!

  NOVY – CZYLI WIECZNIE UŚMIECHNIĘTY 23- LATEK! PASJONAT WIELU GATUNKÓW MUZYCZNYCH ZACZYNAJĄC OD HOUSE TECH-HOUSE PROGRESSIVE A KOŃCZĄC NA JEGO ULUBIONYCH FIDGET !!! JAK SAM MÓWI ” KLUB JEST MOIM DRUGIM DOMEM” 🙂
  CZŁOWIEK O WIELU MOŻLIWOŚCIACH MUZYCZNYCH, LUBI EKSPERYMENTOWAĆ Z KAŻDYM KAWAŁKIEM. „FUCK OFF I’M MIXING” 😉
  NOVY
  https://www.facebook.com/pages/NOVY/153507848091486

  POŁĄCZENIE TYCH DWÓCH „WYMIENIONYCH POWYŻEJ” TWORZY NA PRAWDĘ MEGA MUZYCZNĄ MIESZANKĘ!!! PRZYGOTUJCIE SIĘ NA COŚ NIESAMOWITEGO!!!
  IMPREZA TYLKO DLA ODWAŻNYCH! *

  *Jeśli jesteś osobą, która nie przepada za dobrą zabawą, totalnym szaleństwem oraz boi się poznawać nowych ludzi – natychmiast opuść to wydarzenie! Impreza tylko dla osób o silnych nerwach!

  PRZYBYWAJCIE I INTEGRUJCIE SIĘ RAZEM Z NAMI!!!

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE