0.4 C
Warka
niedziela, 27 listopada, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejWiosenny koncert sekcji wokalnej działającej w Dworku na Długiej

  Wiosenny koncert sekcji wokalnej działającej w Dworku na Długiej

  We wtorek 29 marca w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” odbył się wiosenny koncert sekcji wokalnej działającej pod kierunkiem Katarzyny Ambroży.

  Zadaniem naszych młodych wokalistów było wykonanie utworów opowiadających o wiośnie i szczęściu jakim emanują ludzie wraz z jej przyjściem. Dla licznie zebranej publiczności wystąpili: Leon Knauss, Basia Głasek, Stefan Łuszczyk, Nikola Zalewska, Hanna Kozłowska, Carmen Strzelczyk, Aleksandra Wasiak, Zuzanna Dyć, Wioletta Stępień, Agnieszka Snopczyńska, Kinga Lisowska, Lena Wojnicka, Marysia Podsiadła, Lisa Knauss, Maja Michalska, Amelia Zaran, Gabriela Zórawska. Na zakończenie wszyscy uczestnicy wykonali utwór Marka Grechuty pt. „Dni, których nie znamy”.

  Mocno wierzymy w to, że ich śpiew i uśmiech skutecznie zaprosi wiosnę, nie tylko do naszych serc, ale również do codzienności!

  Galerię zdjęć ZOBACZ TU.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE