-1.8 C
Warka
czwartek, 9 lutego, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeNiezapomniany Bal Studniówkowy w ZS przy Obwodowej

  Niezapomniany Bal Studniówkowy w ZS przy Obwodowej

  22 stycznia 2022 r. Dyrektor Zespołu Szkół im. 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego „Warszawa” w Warce Anna Górnicka rozpoczęła bal studniówkowy. Punktualnie o godzinie 19 w Pałacu „Pod Dębami” w Nowej Woli ruszył korowód taneczny. Licznie zebrani goście obejrzeli perfekcyjnie zatańczonego przez młodzież poloneza. Oryginalne figury i kunszt taneczny maturzystów to zasługa Magdaleny Szymańskiej.

  W części oficjalnej balu jako pierwsza głos zabrała Dyrektor Anna Górnicka, która przywitała gości: Leszka Przybytniaka – Radnego Sejmiku Województwa Mazowieckiego, Krzysztofa Ambroziaka – Starostę Powiatu Grójeckiego, Andrzeja Zarębę – Radnego Powiatu Grójeckiego i członka zarządu Powiatu Grójeckiego, Jana Madeja – Radnego Powiatu Grójeckiego, Cezarego Kołodziejskiego – Radnego Powiatu Grójeckiego, Teresę Knyzio – wiceburmistrz miasta Warki, Anetę Polak – Wicedyrektor naszej szkoły, Ewę Karkowską – Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. P. Wysockiego w Warce – wraz z delegacją uczniów, Marzenę Jagiełło – Przewodniczącą Rady Rodziców, grono pedagogiczne, młodzież oraz przybyłych na uroczystość rodziców.

  W swoim wystąpieniu Dyrektor szkoły życzyła maturzystom satysfakcjonujących wyników egzaminów maturalnych, spełnienia marzeń, dojrzałych decyzji i udanej zabawy. Następnie życzenia przekazał pan Starosta Krzysztof Ambroziak, który wręczył tegorocznym maturzystom upominek na szczęście – pamiątkowe długopisy. Pozostali goście, dziękując za zaproszenie, życzyli przede wszystkim powodzenia na egzaminach maturalnych oraz szampańskiej zabawy i niezapomnianych wrażeń z nocy studniówkowej.

  W imieniu tegorocznych maturzystów głos zabrali Karolina Strzałkowska i Jakub Słonawski. Podziękowali oni dyrekcji, gronu pedagogicznemu i rodzicom za wkład pracy włożony w kształtowanie ich postaw życiowych oraz za wytrwałość i cierpliwość. W sposób szczególny podziękowali wychowawcom: Magdalenie Szymańskiej – wychowawczyni klasy czwartej w zawodzie technik logistyk oraz Annie Górnickiej – wychowawczyni klasy czwartej w zawodach technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik hotelarz. W imieniu samorządu szkolnego zdanej matury i udanego startu w dorosłe życie życzyli starszym kolegom Kaja Dąbrowska i Mateusz Zatorski.

  Na zakończenie przemówienie wygłosili przedstawiciele rodziców – Marzena Jagiełło i Mariusz Leszko. Podziękowali za troskę, opiekę i zaangażowanie nauczycieli w pracę z ich dziećmi.

  Życząc wszystkim świetnego humoru oraz udanej zabawy, rodzice zaprosili uczestników imprezy do stołów.

  Zabawa zaczęła się na dobre! Parkiet został rozgrzany do czerwoności – wszyscy bawili się wyśmienicie. Akcentem dającym chwilę wytchnienia od tanecznych pląsów był występ artystyczny przygotowany przez maturzystów. Obie klasy przedstawiły zabawny program Familiada.

  Studniówka to bal, na który czeka się przez cztery lata spędzone w technikum. To jedyna w swoim rodzaju impreza z niepowtarzanym klimatem, dreszczykiem stresu i emocji. Ze wspólnym szaleństwem młodych ludzi z gronem pedagogicznym. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że tegoroczny bal studniówkowy w Zespole Szkół im. 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego „Warszawa” w Warce był wyjątkowym i niesamowitym przeżyciem: dyrekcji szkoły, wychowawcom, gronu pedagogicznemu, gościom, maturzystom, osobom im towarzyszącym oraz przede wszystkim rodzicom – bez których nie udałoby się przenieść marzeń w rzeczywistość.

  Ach, cóż to był za bal…

  ZS w Warce

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE