0.4 C
Warka
niedziela, 4 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejGłosowanie publiczności na najpiękniejszą palmę (część 1)

  Głosowanie publiczności na najpiękniejszą palmę (część 1)

  Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” zorganizowała konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Prace w kategoriach wiekowych (przedszkola i zerówki, klasy 1-3 szkoły podstawowej, klasy 4-6 szkoły podstawowej, klasy 7-8 szkoły podstawowej) będzie oceniało jury. Jednak już dziś każdy z nas może wybrać palmę, która zasługuje na przyznanie Nagrody Publiczności!

  • Pierwsza część wyboru palm odbywa się na platformie Facebook na stronie Gmina Warka, gdzie utworzony został album ze zdjęciami dostarczonych prac. Aby oddać głos należy zareagować na zdjęcie wybranej palmy. Głosowanie potrwa do 7 kwietnia do godz. 11.
  • Druga część głosowania odbędzie się podczas Jarmarku Wielkanocnego 10 kwietnia 2022 r. w godzinach 10 – 13. Każdy, kto weźmie udział w wydarzeniu będzie mógł oddać głos na 3 różne palmy. (*organizacja jarmarku zaplanowana jest na wareckim Rynku, jednak w przypadku złych warunków atmosferycznych wydarzenie zostanie przeniesione do Centrum Sportu i Rekreacji).

  TU ODDAJ GŁOS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ

  Ilość reakcji pod zdjęciami na Facebooku zostaną zsumowane z głosami oddanymi podczas Jarmarku – palma, która zdobędzie najwięcej głosów otrzyma nagrodę publiczności.

  Werdykt jury oraz wyniki głosowania publiczności zostaną ogłoszone podczas Jarmarku Wielkanocnego o godz. 14.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE