1.1 C
Warka
niedziela, 4 grudnia, 2022
Więcej

  Mazowsze Lokalnie

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A. zaprasza do kolejnej edycji konkursu na mikrodotacje dla społeczności lokalnych Mazowsza. Grupy nieformalne lub młode organizacje pozarządowe mogą zdobyć od 2 do 6 tys. zł na swoje działania.

  Zapraszamy wszystkich mieszkańców, aktywne grupy oraz młode organizacje z terenu gminy Warka, którzy chcą wspólnie działać na rzecz swojej społeczności do tworzenia projektów na inicjatywę oddolną lub na rozwój organizacji. Pomysły można zgłaszać wypełniając fiszkę projektową do 14 kwietnia poprzez stronę www.mazowszelokalnie.pl.

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A. jest ambasadorem Konkursu, wspierającym inicjatywy na terenie powiatu grójeckiego. Z operatorami programu połączył ich wspólny cel jakim jest aktywizowanie społeczności lokalnych wokół działań o charakterze dobra wspólnego.

  W tym roku premiowane są dodatkowo inicjatywy dostępne dla osób z mniejszości etnicznych/narodowych o charakterze włączającym, w tym projekty na rzecz wsparcia i asymilacji imigrantów wojennych z Ukrainy. Drugim priorytetem są działania zakładające edukację ekologiczną lokalnej społeczności oraz kształtowanie prawidłowych postaw dzieci i dorosłych związanych z ochroną środowiska, promocję zrównoważonego rozwoju.

  Osoby zainteresowane Konkursem zapraszamy do kontaktu z biurem Stowarzyszenia W.A.R.K.A. – Agnieszka Łeszczyńska, e-mail: aleszczynska@stowarzyszeniewarka.pl, tel: 504 968 412.

  Projekt dofinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO w ramach programu „,Mazowsze lokalnie” realizowanego przez Stowarzyszenie Europa i My, Stowarzyszenie BORIS, Stowarzyszenie SOKIAL oraz Fundację Fundusz Współpracy”. Stowarzyszenie W.A.R.K.A. jest ambasadorem programu na terenie powiatu grójeckiego.

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE