0.4 C
Warka
niedziela, 4 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiROgólnopolski Turniej Tańca... z Gwiazdami już 24 kwietnia!

  Ogólnopolski Turniej Tańca… z Gwiazdami już 24 kwietnia!

  W niedzielę 24 kwietnia 2022 roku odbędzie się w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce kolejna, już IV edycja Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego „O Złote Jabłko”.

  Impreza cieszy się bardzo dużym powodzeniem zarówno wśród mieszkańców Warki jak i tancerzy z całej Polski przez co na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń zarówno w Warce jak i w Okręgu Mazowieckim Polskiego Towarzystwa Tanecznego. W zeszłym roku na gali wieczornej współprowadzonej przez znaną z „Tańca z Gwiazdami” Annę Głogowską trudno było znaleźć wolne miejsca na widowni.

  W tym roku organizatorzy – Państwo Joanna i Jacek Stefańscy – założyciele i trenerzy UKS Emotion również zapewnili wspaniałą niespodziankę. Na wieczornej gali o godz. 18:00 oprócz rywalizujących tancerzy w pokazach wystąpią Michał Bartkiewicz i Wiktoria Omyła – występujący z sukcesami w telewizyjnym show „Taniec z Gwiazdami”. Michał jest zwycięzcą przedostatniej edycji programu oraz wspólnie z Wiktorią aktualnymi Mistrzami Polski Show Latin.

  Od godzin porannych na parkiecie występować będą młodsi tancerze w wieku dziecięcym i juniorskim. Na galę wieczorną dla mieszkańców Warki organizator przygotował 200 darmowych biletów do odebrania w kasie CeSiR w środę 20 kwietnia 2022 roku od godzin porannych. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie! Niech znowu Warka na ten jeden dzień w roku stanie się stolicą polskiego tańca…

  IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego został objęty Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, Starosty Grójeckiego Krzysztofa Ambroziaka oraz Burmistrza Warki Dariusza Gizki.

  Partnerami wydarzenia są Samorząd Województwa Mazowieckiego, Okręg Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Tanecznego, Centrum Sportu i Rekreacji oraz Dworek na Długiej w Warce.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE