1.3 C
Warka
niedziela, 27 listopada, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucje"Dwójka" w wiosennej odsłonie

  „Dwójka” w wiosennej odsłonie

  Dziś w „Dwójce” wiosna się zaczyna

  wszyscy się cieszą, że mija zima,

  że wreszcie razem być już możemy,

  bo tego bardzo potrzebujemy…

  Taką rymowanką rozpoczyna się filmik, którego realizacja zbiegła się z nadejściem kalendarzowej wiosny, a powstał przy współpracy uczniów i nauczycieli PSP nr 2 w Warce.

  Za nami bardzo trudny okres, w którym ograniczenia związane z pandemią spowodowały, że nasze relacje społeczne, aktywność ruchowa jak również poczucie bezpieczeństwa były bardzo mocno zaburzone. Mamy nadzieję, że wszystko już za nami. Obecna trudna sytuacja naszych rówieśników w Ukrainie, uświadamia nam jak ważne są rzeczy, o których na co dzień nie zawsze pamiętamy.

  Słowa piosenki, którego cover wykonują uczniowie naszej szkoły i aranżacja filmowa wyraża to wszystko, co chcemy przekazać innym. Cieszmy się z nadejścia wiosny, bycia razem, radości z rzeczy małych. Któregoś dnia zdamy sobie sprawę, że były to rzeczy wielkie.  Zaśpiewajmy refren piosenki i emanujmy wiosennym optymizmem.
  Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu na Facebooku naszej szkoły – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Warce.

  PSP2

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE