-4.5 C
Warka
sobota, 2 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeUmowa na wareckie liceum przedłużona na kolejne 10 lat

  Umowa na wareckie liceum przedłużona na kolejne 10 lat

  Powiat Grójecki, reprezentowany przez Starostę Krzysztofa Ambroziaka oraz Członka Zarządu Andrzeja Zarębę podpisał z Dyrektorem Centrum Sportu i Rekreacji Marianem Górskim umowę na przedłużenie o kolejne 10 lat użyczenia pomieszczeń na potrzeby Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Wysockiego.

  Przypomnijmy, że szkoła w obiekcie CeSiR mieści się od 1992 roku. Poprzednie władze Powiatu rozważały możliwość przeniesienie szkoły z bieżącej lokalizacji do budynku Zespołu Szkół przy ulicy Obwodowej. Obecna koalicja zarządzająca Powiatem nie dość, że przedłużyła umowę użyczenia to stale wspiera rozwój szkoły doposażając ją w nowy sprzęt i umeblowanie. Ponadto, dobra współpraca Powiatu z samorządem Gminy Warka, który jest właścicielem obiektu skutkuje systematycznymi remontami budynku i pomieszczeń (wymiana okien, remonty łazienek) co wpływa na podnoszenie komfortu pracy i nauki w szkole.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE