-6.2 C
Warka
poniedziałek, 4 grudnia, 2023
Więcej

  Zacznij myśleć logicznie

  Myślenie ma przyszłość. Każdego dnia, wielokrotnie, niezależnie od wieku stajemy przed jakimś wyborem. Czasem udaje się wybrać dobrze, a czasem nie. Czasem jest to wybór logiczny, wynikający z naszej analizy różnych działań, zdarzeń i sytuacji. Czasem jednak strzelamy na oślep bez zastanowienia…

  64 pola, 32 czarne i białe pionki na szachownicy otwierają przed graczami niezliczone możliwości ruchów i strategii, otwierają myślenie i logikę dzięki której można pokonać problem i… przeciwnika.

  Przed nami kolejny szachowy rok w „Dworku na Długiej”. Na zajęcia zapraszamy zarówno tych, którzy mają już jakąś wiedzę na ten temat jak i tych, którzy dopiero teraz czują w sobie zryw i chcą dać na szachownicy „łupnia” tacie czy dziadkowi ;-). Będą mini turnieje, a może i nawet jakieś większe, będzie zdrowa rywalizacja ale co najważniejsze będzie rozwój logicznego myślenia a to przydaje się zawsze.

  Prowadzący zajęcia – Adam Lasota to młody utalentowany szachista, kilkukrotny mistrz Warszawy. W łatwy sposób przekazuje swoją wiedzę wszystkim chętnym, którzy chcą nauczyć się tej królewskiej gry.

  Zapisy do 19 września (czwartek).

  Wiek uczestników:

  od 10 lat

  Cykl zajęć:

  4 x miesiąc (jedno spotkanie – 2h)

  Planowany termin zajęć:

  czwartki – godz. 17-19

  Termin spotkania organizacyjnego:

  26.09 – godz. 17:00

  Prowadzący:

  Adam Lasota

  Koszt zajęć:

  50zł / m-c

   

  Kontakt:

  Dworek na Długiej

  ul. Długa 3

  tel. +48 667 22 70

  dworek@dworek.warka.pl

  Plakat - SZACHY zm

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE