Więcej

  Cuda z gliny

  Oswój glinę i rozwiń swoją kreatywność! Poczuj radość tworzenia nowych rzeczy poprzez udział w warsztatach ceramicznych w „Dworku na Długiej”. Głównym celem tych zajęć jest rozbudzenie wrażliwości artystycznej, rozwinięcie zdolności manualnych oraz ukazanie wszystkich etapów jakie musi przejść kawałek gliny, aby stać się pięknym kolorowym wyrobem, a może nawet niepowtarzalnym prezentem dla najbliżej osoby.

  Prowadząca warsztaty – Katarzyna Kwiatkowska – nie może się doczekać kolejnych spotkań i nowych wyzwań jakie postawią przed nią uczestnicy zajęć i ich wyobraźnia.

  W zajęciach uczestniczyć mogą osoby w każdym wieku a nawet całe rodziny. Warsztaty odbywać się będą w czwartki w 2 turach: grupa młodsza o 16:00 i starsza o 18:00. Przyjdźcie i stwórzcie razem, własnymi rękami coś pięknego. Zapisy do 19 września. Pierwsze zajęcia – 3 października.

   

  Wiek uczestników:

  bez ograniczeń (najmłodsi mogą uczestniczyć z rodzicem)

  Cykl zajęć:

  4 x miesiąc (jedno spotkanie – 2h)

  Planowany termin zajęć:

  czwartki – grupa młodsza 16-18, starsza 18-20

  Pierwsze zajęcia:

  3 października

  Prowadzący:

  Katarzyna Kwiatkowska

  Koszt zajęć:

  100zł / m-c (lub 30zł za pojedyncze zajęcia)

   

  Kontakt:

  Dworek na Długiej

  ul. Długa 3

  tel. +48 667 22 70

  dworek@dworek.warka.pl

  Plakat - CERAMIKA zm

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE