Więcej
  Strona głównaBlogi75 i 190! Zagłosuj na projekty z Budżetu Obywatelskiego Mazowsza!

  75 i 190! Zagłosuj na projekty z Budżetu Obywatelskiego Mazowsza!

  Od 8 do 30 czerwca na stronie BOM.MAZOVIA.PL będzie można głosować na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza na rok 2023. Każdy mieszkaniec Mazowsza, zarówno dorosły – rodzic, babcia, dziadek, jak i dziecko (za pośrednictwem rodziców) może zagłosować tylko jeden raz i tylko na 2 projekty – jeden podregionalny i jeden ogólnowojewódzki. Warto zmobilizować się i zawalczyć o fajne wydarzenia, które organizowane będą w Gminie Warka i w Powiecie Grójeckim.

  Zachęcamy do zagłosowania na dwa projekty:

  • PODREGIONALNY – nr 75 – „Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Grójeckiego – Nasze najpiękniejsze”

  „Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Grójeckiego – Nasze najpiękniejsze” to propozycja otwartego wydarzenia dla wszystkich chętnych mieszkańców naszego terenu. Zaprosimy nasze wspaniałe KGW do zaprezentowania swoich kulinarnych i nie tylko możliwości, będzie strefa dla dzieci, konkursy z nagrodami, spotkania, warsztaty, koncerty oraz wspólna zabawa. Czy to się uda? Zależy od Państwa głosów!

  • OGÓLNOWOJEWÓDZKI – nr 190 – „VIVAT PUŁASKI Piknik historyczno-kulturalny 2023”

  „Piknik historyczno-kulturalny VIVAT PUŁASKI” w roku 2023 odbędzie się już po raz 10 i dzięki finansowaniu z BOM będzie mogło być to wydarzenie na dużą skalę. Poza „Paradą Pułaskiego”, pokazami historycznymi, wystawami, strefami dla dzieci i dla seniorów, wystawą starych amerykańskich samochodów i motocykli będzie również sporo atrakcji na scenie – koncerty, a wśród nich chcielibyśmy aby na scenie zaprezentował się zespół „Kwiat Jabłoni”. Czy to się uda? Zależy od Państwa głosów!

  Jeśli projekty zdobędą odpowiednią liczbę głosów otrzymają 100% dofinansowanie, a zorganizowane w 2023 roku wydarzenia staną się bardzo atrakcyjną propozycją dla naszych mieszkańców.

  Pokażmy, że potrafimy razem powalczyć o zwycięstwo! Zmobilizuj rodzinę, sąsiadów a także przyjaciół niekoniecznie z naszego terenu. Ważne żeby mieszkali na Mazowszu i zagłosowali na projekty 75 i 190!

  Ważne informacje:

  • głosować mogą wszyscy mieszkańcy województwa mazowieckiego – dorośli, młodzież a także dzieci za pośrednictwem rodziców
  • głosowanie jest bezpłatne
  • głosowanie jest prowadzone wyłącznie on-line
  • głosować można tylko jeden raz
  • głosować można tylko na 2 projekty – podregionalny i ogólnowojewódzki
  • do oddania głosu konieczny jest telefon komórkowy na który przesłany zostanie kod weryfikacyjny do głosowania
  • jeden numer telefonu może posłużyć do głosowania dla maksymalnie trzech osób, np. rodzic i dwójka dzieci

  Jak zagłosować?

  1. Wejdź na platformę bom.mazovia.pl i kliknij „Głosuj online”.
  2. Uzupełnij swoje dane: imię, nazwisko, miejscowość, powiat, numer telefonu komórkowego.
  3. Wybierz z puli projektów PODREGIONALNYCH – projekt 75 „Konferencja i Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Grójeckiego – Nasze najpiękniejsze”.
  4. Wybierz z puli projektów OGÓLNOWOJEWÓDZKICH – projekt 190 „Piknik historyczno-kulturalny VIVAT PUŁASKI”.
  5. Wpisz kod weryfikacyjny, który został wysłany na podany numer telefonu.
  6. Zagłosuj.

  DZIĘKUJEMY! Liczymy na Was!

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE