0.4 C
Warka
niedziela, 4 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRSENIORADA 2022 zaplanowana

  SENIORADA 2022 zaplanowana

  Studenci mają swoje Juwenalia a grupy senioralne z Powiatu Grójeckiego mają SENIORADĘ. Ruszyły przygotowania do tego wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A. oraz Sieć Aktywnych Seniorów Powiatu Grójeckiego.

  W dniu 9 czerwca w Warce spotkali się przedstawiciele grup senioralnych z terenu Powiatu Grójeckiego, by wspólnie opracować program SENIORADY 2022 zaplanowanej na sierpień tego roku. Uzgodnili zasady udziału i wypełnili ramy czasowe swoimi pomysłami. W programie nie zabraknie Parady Seniorów ulicami miasta, występów grup w „Przeglądzie twórczości senioralnej” czy uwielbianej przez seniorów muzyki na żywo połączonej z potańcówką.

  „Seniorada” to jednodniowe wydarzenie edukacyjno-rekreacyjne, którego celem jest promocja aktywności społecznej grup zrzeszających osoby starsze. W tym roku będzie to już 6 edycja tej imprezy, ale pierwsza od czasu wybuchu pandemii. Zgromadzi prawie 400 seniorów.

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

   

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE