0.5 C
Warka
niedziela, 4 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeZakończenie Roku Szkolnego w ZS przy ul. Obwodowej

  Zakończenie Roku Szkolnego w ZS przy ul. Obwodowej

  Po miesiącach intensywnej pracy, 24 czerwca 2022 roku nadszedł czas na upragniony odpoczynek. O godzinie 9:30 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. 1. Pułku Lotnictwa Myśliwskiego „Warszawa” w Warce rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

  Pani Dyrektor Anna Górnicka przywitała serdecznie Radnego Powiatu Grójeckiego – Pana Cezarego Kołodziejskiego, emerytowanych nauczycieli, grono pedagogiczne, pracowników administracji oraz wszystkich uczniów. Momentem długo wyczekiwanym było wręczenie przez Panią Dyrektor i Wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję i sukcesy osiągnięte w konkursach.

  Jeszcze raz serdecznie gratulujemy uczniom wybitnych osiągnięć, a nauczycielom dziękujemy za całoroczne zaangażowanie i ciężką pracę! Koniec roku szkolnego wiąże się również z ostatnim dzwonkiem dla niektórych nauczycieli. Podczas uroczystości podziękowania za swoją niezastąpioną pracę otrzymała Pani Anna Łoboda, która postanowiła zakończyć karierę w szkole. Pani Anno, dziękujemy za wsparcie duchowe, którego udzielała nam Pani w dobrych i złych chwilach. Będzie nam Pani brakować! Z łezką w oku żegnaliśmy również wieloletniego pracownika naszej szkoły – Pana Waldemara Stasiaka – który odchodzi na zasłużoną emeryturę. Delegacje nauczycieli, samorządu szkolnego oraz uczniów złożyły na ręce Pana Waldemara serdeczne podziękowania, kwiaty i upominki. W pożegnaniu uczestniczyli również absolwenci z pierwszej klasy Pana Waldemara, którzy ukończyli szkołę w 1995 roku. Pan Waldemar na zawsze pozostanie w pamięci pracowników szkoły i uczniów jako człowiek zawsze służący dobrą radą i pomocą, z nieustającym uśmiechem na twarzy i niebywałym poczuciem humoru. Panie Waldemarze, będziemy za Panem tęsknić!

  A teraz życzymy wszystkim udanych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji!

  ZS w Warce

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE