Więcej
  Strona głównaInstytucjeKolejne umowy dotacyjne dla gminy Warka podpisane

  Kolejne umowy dotacyjne dla gminy Warka podpisane

  W dniu 7 lipca w Żyrardowie odbyło się uroczyste podpisanie umów na dofinansowanie ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego zadań:

  • w ramach „Budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych” gmina Warka otrzymała dofinansowanie w wysokości 150.000,00 zł z przeznaczeniem na modernizację drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Nowej Wsi
  • w ramach „Mazowieckie Strażnice OSP – 2022” gmina Warka otrzymała dwie dotacje – remont strażnicy w Nowej Wsi (dofinansowanie w wysokości 12.000,00 zł) oraz zakup wyposażenia dla jednostki OSP w Ostrołęce (dotacja w wysokości 19.999,00 zł)

  W spotkaniu uczestniczyli Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego Rafał Rajkowski, Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego Leszek Przybytniak oraz Burmistrz Warki Dariusz Gizka ze Skarbnikiem Gminy Anną Miodek.

  Urząd Miejski w Warce

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE