Więcej

  Fotografowane z pasją

  27 września w „Dworku na Długiej” w Warce odbędzie się wernisaż kolejnej wystawy z cyklu „Nasi potrafią”. Fotografia jest jedną z pasji Marii Gut i to właśnie jej zdjęcia będzie można oglądać w Dworku do 18 października. Prywatnie Maria Gut jest magistrem Wydziału Nauk o Rodzinie Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, była radną Rady Miejskiej w Warce (2006 – 2010), wiceprzewodniczącą Komisji Kultury, współautorką opracowań publikacji książkowych, artykułów prasowych, programów literacko – muzycznych, wystaw historycznych i okolicznościowych, współinicjatorką pierwszej kwesty na rzecz odnowy zabytkowych nagrobków na starym cmentarzu w Warce i wielu akcji charytatywnych.

  W czasie wernisażu zaprezentowany zostanie program muzyczny „Wrzesień mokry od wrzosów” w wykonaniu Andrzeja Guta (śpiew i gitara) oraz Krzysztofa Gączyńskiego (instrumenty klawiszowe).

  Serdecznie zapraszamy do „Dworku na Długiej” 27 września o godz. 19:00.

  Plakat Maria Gut zm

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE