2.2 C
Warka
wtorek, 31 stycznia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDroga powiatowa Laski-Kazimierków wyremontowana

  Droga powiatowa Laski-Kazimierków wyremontowana

  25 sierpnia odbył się odbiór techniczny wyremontowanego odcinka drogi powiatowej Laski – Kazimierków. W ramach inwestycji firma PRID Grójec wyremontowała 1090 mb drogi – położono nową nawierzchnię bitumiczną.

  W odbiorze wzięli udział: Burmistrz Warki Dariusz Gizka, Starosta Krzysztof Ambroziak, członek Zarządu Powiatu Grójeckiego i radny Andrzej Zaręba, z radny Jan Madej, dyrektor PZD Adrian Jachoski, kierownik i zastępca Wydziału Inwestycji Powiatu – Krystyna Jakubczak i Michał Gwardys, wykonawcy na czele z prezesem PRID-u Markiem Jaworskim oraz mieszkańcy.

  Wartość inwestycji to 929.223,67 zł. Powiat Grójecki pozyskał na realizację tej inwestycji dotację z Samorządu Województwa Mazowieckiego w wysokości prawie 300 tys. zł. Udział w kosztach Powiatu Grójeckiego i Gminy Warka stanowił podział 50/50.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE