1.2 C
Warka
środa, 30 listopada, 2022
Więcej

  Razem na medal

  Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, zaś „Złote Gody” to jubileusz niezwykły, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku.

  W dniach 6 i 8 września 2022 r. odbyło się uroczyste spotkanie w sali ślubów z Jubilatami z Miasta i Gminy Warka, którzy obchodzili 50-lecie pożycia małżeńskiego. Jedna z par Państwo Stanisława i Zbigniew Kwiczak obchodzili 60-lecie pożycia małżeńskiego. Wszystkich gości przywitała Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anna Wojciechowska, życzenia Szanownym Jubilatom oraz słowa uznania, podziękowania za piękny przykład dla młodszych pokoleń przekazał Burmistrz Warki Dariusz Gizka. Jubilaci zostali odznaczeni medalami przyznanymi przez Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie.

  Drodzy Jubilaci ta wspaniała rocznica to symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia i istoty związku małżeńskiego. Niech ten Jubileusz będzie nie tylko okazją do wspomnień, ale także do pogodnego spojrzenia w przyszłość.

  Szanowni Jubilaci to Państwo:

  1. Janina i Tadeusz Bondarew
  2. Zofia i Andrzej Bojarscy
  3. Bożena i Jerzy Dąbrowscy
  4. Marianna i Adam Duch
  5. Anna i Henryk Gołębiowscy
  6. Bożenna i Kazimierz Kamińscy
  7. Maria i Marek Kata
  8. Janina i Piotr Kawka
  9. Teresa i Mieczysława Kolasa
  10. Barbara i Antoni Kowalczyk
  11. Urszula i Kazimierz Kuśmierscy
  12. Stanisława i Zbigniew Kwiczak
  13. Danuta i Jerzy Mirowscy
  14. Stefania i Adam Nowakowscy
  15. Henryka i Marian Niemojewscy
  16. Stanisława i Wacław Oktabowicz
  17. Barbara i Leszek Stolarscy
  18. Hanna i Wacław Szeląg
  19. Krystyna i Stanisław Wlazeł

  Gmina Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE