Więcej
  Strona głównaBlogi„Pociąg do Lwowa” zatrzymał się w Warce

  „Pociąg do Lwowa” zatrzymał się w Warce

  Podczas „Spływu na Byle Czym rzeką Pilicą”, który odbył się 23 lipca tego roku uczestnicy mieli okazję podziwiać wehikuł „Pociąg do Lwowa”. Przygotowała go grupa polsko-ukraińska, która w ten sposób chciała zapowiedzieć tworzącą się w Warce kawiarnię. Trochę trzeba było czekać aby „Pociąg do Lwowa” zatrzymał się wreszcie w naszym mieście… ale już jest.

  Polsko-ukraińskie przedsięwzięcie „Pociąg do Lwowa” to nieduża, kameralna kawiarenka, która oferuje gorące napoje: różne rodzaje kaw, herbat, czekoladę na gorąco, ciastka, ciasta, wyroby garmażeryjne, jak również gotowe artykuły spożywcze sprowadzone bezpośrednio z Ukrainy. Peron przy którym znajduje się lokal to ul. Niemojewska 17/2. Zapraszamy. To może być piękna podróż.

  Redakcja

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE