Więcej
  Strona głównaBlogiWarka24 Cafe, czyli rozmowy przy kawie o mieście (Odcinek 1)

  Warka24 Cafe, czyli rozmowy przy kawie o mieście (Odcinek 1)

  Z połączenia informacji publikowanych przez portal warka24.pl i kawiarni klubu Fitness Dance Cafe powstała Warka24 Cafe, czyli projekt, w którym tematy i kwestie istotne dla mieszkańców miasta i gminy Warka będą omawiane z głównymi przedstawicielami życia publicznego i społeczności lokalnej.  W ministudiu znajdującym się w kawiarni Fitness Dance Cafe dziennikarze portalu warka24 gościć będą reprezentantów poszczególnych gałęzi życia Warki, osoby publiczne ale także mieszkańców Warki. Zapytają ich o kwestie najbardziej istotne dla warczan, o ich pasje i codzienne zajęcia.  Program Warka24 Cafe powstał z myślą o osobach, dla których życie lokalnej społeczności jest ważne i intrygujące, jednak nie mają oni możliwości porozmawiania z ich reprezentantami.

  Materiały wideo, gdyż taką formę będą miały te rozmowy, publikowane będą na stronie warka24.pl oraz na kanale youtube Warka24 Cafe. Będą one ukazywały się cyklicznie. W fotelu gościa cyklu Warka24 Cafe zasiadać będą osoby, które albo związane będą bezpośrednio z aktualnie istotnymi wydarzeniami, albo te, które zostały zaproponowane przez czytelników portalu.  Tematyka rozmów prócz bieżących problemów miasta i gminy Warka zawierała będzie także spojrzenie na przyszłość Warki, a także poruszy kulisy i pobocza lokalnego życia. Kwestie, na które dotychczas została spuszczona kurtyna milczenia, bądź dostęp do ich sedna był utrudniony, teraz zostaną odkryte. Tematy, o których warczanie chcieli usłyszeć wreszcie znajdą swoich wykładowców. Te i wiele innych rzeczy zawierała będzie formuła cyklu Warka24 Cafe.

  Gościem inauguracyjnego wywiadu jest dyrektor gminnej jednostki kultury Dworku na Długiej – Andrzej Zaręba.  W rozmowie z pomysłodawcą i założycielem portalu warka24.pl Przemysławem Pakulskim dyrektor Dworku prezentuje bogatą ofertę zajęć na nadchodzące miesiące oraz zdradza plany gminnej jednostki kultury na przyszłość.

  Kolejna odsłona Warka24 Cafe już wkrótce. Fotel w ministudiu kawiarni Fitness Dance Cafe czeka już na kolejnego rozmówcę.

  Jeżeli Wy, drodzy czytelnicy, macie jakieś sugestie dotyczące potencjalnego rozmówcy bądź tematu dialogu, to wysyłajcie je na adres kontakt@warka24.pl.  

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE