-3.4 C
Warka
sobota, 9 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejKonkurs plastyczny - Kartka Bożonarodzeniowa

  Konkurs plastyczny – Kartka Bożonarodzeniowa

  Magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia coraz bliżej… dlatego Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” już dziś ogłasza konkurs plastyczny pt. „Kartka Bożonarodzeniowa”.

  Zachęcamy do udziału w konkursie wszystkich uczniów z Miasta i Gminy Warka. Aby wziąć udział w konkursie należy własnoręcznie wykonać Kartkę Bożonarodzeniową. Praca ma mieć formę płaską –  format A4.

  Do pracy należy dołączyć metryczkę zawierającą: imię i nazwisko, klasę i szkołę do których uczęszczają, nazwisko opiekuna i kontakt telefoniczny do opiekuna (rodzica) oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych (metryczka powinna być dołączona do pracy, w taki sposób aby organizator mógł ją z łatwością usunąć).

  METRYCZKA I KLAUZULE Kartka Bożonarodzeniowa

  Prace konkursowe przyjmowane będą do 1 grudnia (czwartek), natomiast rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 11 grudnia*.

  W konkursie zostanie przyznana Nagroda Publiczności (w każdej kategorii wiekowej).  Głosowanie publiczności odbędzie się za pośrednictwem platformy Facebook na stronie Gminy Warka w dniach 6 – 8 grudnia.

  Poza nagrodami przyznanymi przez jury i w głosowaniu publiczności w tym roku organizator przewidział również NAGRODĘ SPECJALNĄ – publikację wybranych prac w formie Kartki Świątecznej.

  W konkursie mogą wziąć udział osoby uczące się oraz mieszkające na terenie Miasta i Gminy Warka w następujących kategoriach:

  • Przedszkola i zerówki
  • Szkoła podstawowa – klasy 1-3
  • Szkoła podstawowa – klasy 4-6
  • Szkoła podstawowa – klasy 7 i 8

  REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

  * Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu wręczenie nagród. Każdy uczestnik konkursu zostanie poinformowany o zmianie.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE