Więcej
  Strona głównaOrganizacjeMali Ukraińcy w Centrum Nauki Kopernik

  Mali Ukraińcy w Centrum Nauki Kopernik

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A. w miesiącach październik-listopad 2022 roku organizuje dzięki dotacji Samorządu Mazowieckiego projekt pt. „Wakacje dla małych Ukraińców”. Celem projektu jest integracja i edukacja ukraińskich dzieci przebywających w Warce i okolicy poprzez organizację wyjazdów do ciekawych miejsc na Mazowszu.

  Pierwszy wyjazd 15 października zorganizowany został do „Naszej Tłoczni” w Konarach.

  Kolejnym celem dla niemalże 50-ki dzieci i młodzieży wraz z opiekunami było 29 października Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Miejsce to może pochłonąć każdego niezależnie od wieku dlatego spędzonych tam kilka godzin należało do niezwykle aktywnych i intensywnych. Wszyscy byli zachwyceni interaktywnością wystawy a wiedza przekazywana poprzez doświadczenia na pewno na dłużej pozostanie w głowach uczestników wycieczki.

  Projekt „Wakacje dla małych Ukraińców” organizowany jest przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A. dzięki dotacji Samorządu Województwa Mazowieckiego.

   

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE