3.3 C
Warka
środa, 29 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejZapraszamy na 28. "dWorek z Piosenką" i koncert zespołu Maryleen

  Zapraszamy na 28. „dWorek z Piosenką” i koncert zespołu Maryleen

  W sobotę 11 marca o godz. 19:00 odbędzie się kolejny już – 28 koncert z cyklu „dWorek z Piosenką”. Tym razem na dworkowej scenie wystąpi zespołu Maryleen – zdobywcy 1 miejsca zeszłorocznego konkursu piosenki 10. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Turystycznej „SpłyWarka”.

  Maryleen to zespół pochodzący z Kędzierzyna-Koźla grający akustycznie autorskie piosenki z pogranicza poezji śpiewanej, jazzu oraz bluesa. We wrześniu 2019 r. otrzymał II miejsce na XXXII Przeglądzie Piosenki Turystycznej, Poezji Śpiewanej i Sztuk Różnych „Wrzosowisko”, w maju 2022 – I miejsce na Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki im. W. Belona „Niechaj Zabrzmi Bukowina” w Busku Zdroju, w czerwcu 2022 – III miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Poetyckiej „Kwiaty na Kamieniach” w Bytomiu. Wiosną 2020 r. ukazała się ich debiutancka płyta „Odpowiedź znajdziesz w sobie”.

  Zespół tworzą: Ewelina Mihułka (wokal, teksty, muzyka), Henryk Vogt (gitara, muzyka) oraz Jarosław Malajka (gitara basowa).

  Zachęcamy do udziału! Wstęp bezpłatny.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE