Więcej
  Strona głównaSportFitnessWarsztaty Reebok Tour w Warce

  Warsztaty Reebok Tour w Warce

  Zapraszamy na specjalne, profesjonalne warsztaty dla trenerów i entuzjastów fitness, które odbędą się w Warce 16.11.2013 r. w klubie Fitness Dance Cafe. Organizatorem warsztatów jest Reebok University i Fitness Dance Cafe. Warsztaty poprowadzą trenerzy Reebok University: Agnieszka Ronge i Piotr Kaczmarek (czytaj więcej o trenerach )

  Program warsztatów składa się z następujących zajęć:

  REEBOK CIRCUIT TRAINING — AGNIESZKA RONGE

  zajęcia dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat treningu interwałowego z wykorzystaniem stepu, ciężarków, małych piłek oraz innego sprzętu dostępnego w klubie. Trening obwodowy jest to ćwiczenie wykonywane na specjalnym sprzęcie, ustawionym w okręgu. Składa się on z 8 ćwiczeń angażujących różne grupy mięśniowe. Przeciętny czas trwania każdego z ćwiczeń wynosi od 20 do 40 sekund, po czym następuje krótka przerwa i zmiana ćwiczenia. Trening obwodowy doskonale wyrabia kondycję oraz wzmacnia mięśnie…

  REEBOK BODY BALL — PIOTR KACZMAREK

  Zajęcia z użyciem dużych piłek. Ćwiczenia z piłką są niezwykle skuteczne ponieważ stanowi ona niestabilną podstawę, na której wykonujemy ćwiczenia. Efektem tego  jest konieczność  zmuszenia do pracy większej liczby mięśni, niż wtedy gdy  ruch wykonywany jest w warunkach stabilnego oparcia np. leżąc na podłodze. Oznacza to, że nie tylko ćwiczymy konkretne mięśnie, ale równocześnie wzmacniamy mięśnie podtrzymujące kręgosłup. Dlatego body ball ma wpływ na naszą postawę i może zapobiec  problemom z kręgosłupem lub łagodzi tego typu dolegliwości. Duża zaokrąglona powierzchnia piłki pozwala ułożyć ciało w taki sposób, by łatwo było się przesunąć nieco w dół lub w górę, co  wpływa na zmniejszenie lub zwiększenie intensywności danego ćwiczenia. Oprócz tego znaczną część piłki można otoczyć własnym ciałem co z kolei daje nam większy zakres ruchu niż w pozycji na podłodze, w związku z czym wzrasta efektywność treningu zwłaszcza na brzuch i plecy.

  REP REEBOK (SZTANGI) — AGNIESZKA RONGE

  Rep Reebok trening siłowy przeznaczony do stosowania platformy STEP oraz wolnych ciężarów. REP Reebok rozszerza tradycyjny trening wytrzymałościowy uwypuklając progresywne ćwiczenia ukierunkowane na dany cel, których wykonanie można podzielić na okresy w celu zoptymalizowania wyników oraz satysfakcji ćwiczących. Trening jest skutecznym sposobem do poprawy siły funkcjonowania.

  REEBOK BODY MENTAL— PIOTR KACZMAREK

  Mental Body to nowoczesna forma treningu Body & Mind. Powstała ona z połączenia innych, klasycznych form ćwiczeń. Zajęcia Mental Body łączą w sobie elementy ćwiczeń aerobowych, jogi, pilatesu i tańca klasycznego. Poznajmy ideę, jaka przyświeca tej formie ćwiczeń oraz sposoby treningu.

  Zgłoszenia na warsztaty na stronie Reebok University.

  ZGŁOŚ SIĘ NA WARSZTATY – ilość miejsc ograniczona

  WARKA REEBOK TOUR
  Termin: 16.11.2013 r.
  Miejsce: Warka, Fitness Dance Cafe
  Czas: 10:00 – 14:00.
  Koszt: 80 zł
  Warka-tour
  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE