Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na Długiej28. "dWorek z Piosenką"... klimatyczny koncert zespołu Maryleen

  28. „dWorek z Piosenką”… klimatyczny koncert zespołu Maryleen

  11 marca w Gminnej Instytucji Kultury Dworek na Długiej odbył się koncert z cyklu „dWorek z Piosenką”. Tym razem na dworkowej scenie wystąpił zespół Maryleen – zdobywca 1 miejsca na zeszłorocznym konkursie 10. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Turystycznej „SpłyWarka”.

  Podczas ponad godzinnego koncertu uczestnicy mieli okazję wysłuchać autorskie piosenki z pogranicza poezji śpiewanej, jazzu oraz bluesa. Nie zabrakło prezentacji utworów pochodzących z debiutanckiej płyty zespołu „Odpowiedź znajdziesz w sobie” oraz kolejnej – wydanej w grudniu zeszłego roku pt. „Koło czasu mknie dalej”.

  Zespół tworzą: Ewelina Mihułka (wokal, teksty, muzyka), Henryk Vogt (gitara, muzyka) oraz Jarosław Malajka (gitara basowa).

  Sobotni wieczór w Dworku na Długiej upłynął w klimatycznej i miłej atmosferze. Koncert poprzedziło spotkanie poetyckie „Dobry Wieczór”.

  To był piękny wieczór z poezją zarówno czytaną jak i śpiewaną.

  Kolejny „Dobry Wieczór” i „dWorek z Piosenką” odbędzie się 12 maja. Wystąpi na nim laureat 2 miejsca zeszłorocznej „SpłyWarki” – TRIO do KWARTETU. Zapraszamy już dziś. Wstęp wolny.

  Zobacz galerię zdjęć – kliknij tutaj.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE