Więcej
  Strona głównaWiadomościZwłoki mężczyzny na torach kolejowych

  Zwłoki mężczyzny na torach kolejowych

  Osoby podróżujące w poniedziałek porannym pociągiem relacji Skarżysko Kamienna (04.13) – Warszawa Wschodnia (07.28) doznały wstrząsających wrażeń na początek tygodnia pracy. Obsługa porannego składu zmierzającego do stolicy po godzinie 06.00 spostrzegła na torach kolejowych za Warką ludzkie zwłoki. Pociąg Kolei Mazowieckich został natychmiast zatrzymany, a połączenie kolejowe wstrzymano.

  Gdy na miejsce zdarzenia dotarła policja i służby porządkowe ustalono, że ofiarą jest 42-letni mężczyzna.  Najprawdopodobniej przyczyną śmierci mężczyzny było potrącenie przez jeden z wcześniejszych pociągów. Sprawę śmierci 42 latka zbada policja.

  Wypadek ten spowodował ogromne opóźnienia w kursowaniu pociągów. Pasażerowie składu, który został zatrzymany ze względu na wykonywane czynności powypadkowe, przesiedli się do rannego  pociągu relacji Radom – Warszawa Wschodnia („Radomiak”).  Łączne opóźnienia pociągów na trasie Radom – Warszawa w poniedziałkowe przedpołudnie wyniosły blisko 300 minut. Pociąg osobowy, którego maszynista spostrzegł zwłoki mężczyzny z miejsca zdarzenia wyruszył dopiero po godzinie 10.00.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE