Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na Długiej„Odkryjemy miłość nieznaną..." - koncert uczniów i nauczycieli ZS w Warce

  „Odkryjemy miłość nieznaną…” – koncert uczniów i nauczycieli ZS w Warce

  9 i 14 marca w Dworku na Długiej odbyły się koncerty z okazji Dnia Kobiet przygotowane przez Zespół Szkół im. I Pułku Lotnictwa Myśliwskiego „Warszawa”. Piosenki Zbigniewa Wodeckiego, Anny Jantar, Michała Bajora, Maryli Rodowicz, Leonarda Cohena, Eda Sheerana i wielu innych wybitnych artystów uświetniły te wspaniałe i romantyczne wieczory. Wirtuozami śpiewu byli uczniowie: Weronika Witkowska, Cezary Papiński, Bartłomiej Korczak, Natalia Czwarno, Weronika Gos, Małgorzata Misiek oraz nasi pedagodzy: pani Krystyna Romanowska, pani Beata Kacperek, pan Andrzej Marek, ks. Tomasz Kołodziejski, pani Aldona Rzeźnik wraz z zespołem Stary Zespół Młodzieżowy Plus i panem Michałem Rzeźnikiem – 9 marca – oraz gościnnie pani Karolina Woźniak-Zygmunt i pan Andrzej Zaręba. Ponadto otworzyliśmy oficjalnie wernisaż prac naszych adeptów sztuk plastycznych, pt. „Jak postrzegasz romantyzm?”, który można obejrzeć w Dworku na Długiej.

  Tak urocze wieczory nie udałby się, gdyby nie zaangażowanie wielu osób, którym pragnę jeszcze raz serdecznie podziękować.

  Dziękuję bardzo wykonawcom za przepiękne interpretacje utworów, za chwile wzruszenia i emocji. Dziękuję pani Aldonie Rzeźnik i panu Andrzejowi Markowi za pomoc w przygotowaniu uczniów do występów. Paniom – Annie Wodzińskiej i Izabeli Podworskiej oraz panu Jakubowi Staromłyńskiemu wraz z uczniami z klasy IV PTH – za dekorację stołów. Dziękuję panu Pawłowi Rzeźnikowi za fotografowanie koncertów, panu Witoldowi Batte i panu Bernardowi Kacperek za nagrywanie, panu Arturowi Drabikowi za nagłośnienie, a panu Sławomirowi Raganowi za dekorację sali oraz przygotowanie wystawy prac naszych uczniów. Dziękuję paniom Beacie Wolskiej i Agnieszce Tomczyk za wskazówki merytoryczne do prac plastycznych uczniów. Dziękuję paniom Anecie Polak, Anecie Korczak i Marzenie Maciak za przygotowanie poczęstunku 9 marca oraz panu Maciejowi Kwiatkowskiemu za słodkości 14 marca. Dziękuję Dyrektorowi Dworku panu Andrzejowi Zarębie za udostępnienie sali i współprowadzenie koncertów.

  Te cudowne koncerty, które powstały z inicjatywy grupy ds. promocji szkoły, to wspólna praca i chęć do działania wielu wspaniałych osób, którym dobro szkoły leży na sercu. Za co wszystkim serdecznie dziękuję.

  Kolejny występ naszych artystów odbędzie się 19 kwietnia w Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce. Bilety niestety są już wyprzedane. Bardzo cieszymy się, że nasz koncert spotkał się z tak ogromnym zainteresowaniem z Państwa strony. Dlatego też zdecydowaliśmy, że zagramy dla Państwa po raz czwarty – 24 maja. W Muzeum i Zespole Szkół są jeszcze dostępne ostatnie sztuki biletów w cenie 30zł. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na zakup nowego nagłośnienia do Zespołu Szkół w Warce.

  Gorąco Państwa już teraz zapraszam.

  Dyrektor ZS w Warce, Anna Górnicka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE