Więcej
  Strona głównaBlogiV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Złote Jabłko”

  V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Złote Jabłko”

  W niedzielę 16 kwietnia 2023 roku w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce odbędzie się kolejna, już V edycja Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego „O Złote Jabłko”.

  Impreza cieszy się bardzo dużym powodzeniem zarówno wśród mieszkańców Warki jak i tancerzy z całej Polski (w tym roku już zgłosiło się ponad 300 tancerzy) przez co na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń zarówno w Warce jak i w Okręgu Mazowieckim Polskiego Towarzystwa Tanecznego. W zeszłym roku na gali wieczornej trudno było znaleźć wolne miejsca na widowni.

  W tym roku organizatorzy – Państwo Joanna i Jacek Stefańscy – założyciele i trenerzy UKS Emotion, jak co roku zapewnili wspaniałą niespodziankę. Na wieczornej Gali o godz. 18:00 oprócz rywalizujących tancerzy w pokazach wystąpią Paweł i Martyna Kostrzewaaktualni Mistrzowie Polski Show Standard.

  Od godzin porannych na parkiecie występować będą młodsi tancerze w wieku dziecięcym i juniorskim.

  Na Galę wieczorną na godz. 18:00 dla mieszkańców Warki organizator przygotował 200 darmowych biletów do odebrania w Siłowni CeSiR (wejście od strony placu Liceum) w piątek 14 kwietnia 2023 roku od godzin porannych (maksymalnie 2 bilety na osobę).

  Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE